2021 Model Peugeot Marka Araçlar İçin Uygun Faizli Kredi İmkanı İçin Son 7 Gün!

Araç almayı düşünen vatandaşları düşünen Peugeot tarafından kampanya hakkında duyuru yapıldı. Peugeot resmi internet sitesi aracılığı ile de kampanya hakkındaki detaylar konusunda bilgi paylaşıldı.

Ekonomi 25.10.2021 - 10:08 25.10.2021 - 10:10 Vural Pars

Araç almayı düşünen vatandaşları düşünen Peugeot tarafından kampanya hakkında duyuru yapıldı. Peugeot resmi internet sitesi aracılığı ile de kampanya hakkındaki detaylar konusunda bilgi paylaşıldı. Peugeot marka araç sahibi olmayı düşünen vatandaşlar içim 31 Ekim tarihine kadar geçerliliğini koruyan kampanya ile birlikte 0 faiz oranı üzerinden imkan sunuyor. Detaylı bilgi alınabilmesi bakımından ise servislerde müşterilere gerekli olan bilgilerde aktarılmaktadır. Sizlerde Peugeot kampanyasından faydalanmayı düşünüyorsanız son gün 31 ekime kadar başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.

Peugeot Kampanya Detayları

31.10.2021 tarihine dek sunulan kampanya ile birlikte yetkili satıcılar üzerinden vatandaşlar yararlanabilmektedir. Kredi Koruma Sigortası ile PSA Kasko alan gerçek ve tüzel kişiler için %0 aylık faiz avantajı sunulmaktadır. Perakende kanalı üzerinden gerçekleşecek olan araç alımları için 90 bin TL 12 ay vadeli PSA Finans Kredileri için geçerli olmaktadır.

Ödeme planı için vergiler ile masraflar, tahsis ücreti, Kredi Koruma Sigortası, PSA Kasko ücretleri dahil değildir. En yüksek kredi tutarı ile kredi vadesi de kanunen belirlenen sınırlara tabi tutulmaktadır.

2021-model-peugeot-marka-araclar-icin-uygun-faizli-kredi1

Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ise 120 bin TL ve altında kalan araç bedelleri için azami yüzde 70’i oranında 48 vade üzerinden, 120 bin TL ile 300 bin TL arasındaki araç bedelleri için yüzde 50’si oranında 36 ay vade üzerinden, 300 bin ile 750 bin TL arasındaki araçlar için yüzde 30 oranında 24 ay üzerinden, 750 bin TL ile 1.500.000 TL arasındaki araçların yüzde 20’si kadar 12 ay vadesi üzerinden kredilerini kullanabilmektedir. 1.500.000 TL üzerindeki araçlar için ise kredi kullanım hakkı sunulmamaktadır.

Kredi için faiz oranı ile taksit tutarları ise vadesine göre farklılık göstermektedir. PSA Finans’a ait finans çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Kredi alabilme şartları ise TEB Finansman A.Ş. belirlemektedir.

Kampanyaya katılım gerçekleştiren Peugeot Yetkili satıcılarındaki stoklar ile sınırlı şekilde sunulmaktadır. İlanlarda bulunan araç Türkiye’deki ürün gamı ile farklı bir halde bulunabilir. Bundan dolayı direkt şekilde Peugeot Yetkili satıcıları ile birebir irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@