2021 Yılının En Büyük Kredi Kampanyası Bugün Resmen Başladı! 500.000 TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli Olacak

2021 Yılının En Büyük Kredi Kampanyası Bugün Resmen Başladı! 500.000 TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli Olacak. Bankaların yaptıkları bu kampanya ile rekor kredi limitleri gündem oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 18.07.2021 - 09:46 18.07.2021 - 09:47 Vural Pars

2021 Yılının En Büyük Kredi Kampanyası Bugün Resmen Başladı! 500.000 TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli Olacak. Bankaların yaptıkları bu kampanya ile rekor kredi limitleri gündem oldu. Sizlerde bu şekilde kampanyaya katılarak 500.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Bankalar kredi başvurusu yapacak olan müşteriler yüksek limitli kredi başvurusu yapacaksa bazı şartlara uygun olarak kredi başvurusu yapması gerekmektedir. Bu kredi başvurularında banka şartlarına uygun olmadan ziyade yüksek limitli kredilerde bankaya bir teminat veya ipotek vermeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu verecekleri ipotekler genellikle taşınmaz mülk olarak istenmektedir. Sizde eğer 500.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız ve bu kredileri hemen kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bankalardan ipotekli olarak kredi başvurusu yapmanız gerekiyor.

Bankalar ihtiyaç kredilerinde 100.000 TL’ye kadar ipoteksiz kredi vermektedirler. 100.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapacağınız zaman ipotek isteyeceklerdir. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50 ile yüzde 80 arasında kredi kullanabileceksiniz. Şimdi sizlere bu kredi veren bankaların hangileri olduğu hakkında bilgiler verelim.

500.000 TL Kredi Başvurusu Kampanyası Ziraat Bankası

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Sizde bu bankadan dilediğiniz zaman istediğiniz limitlerde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı sürekli olarak yeni kredi kampanyaları yapan ve uygun faizlerle kredi imkanı sunan bankaların başında gelmektedir. Bu bankadan kredi aldığınızda diğer bankalara bakarak daha uygun faizle işlem yaptığınızı görebilirsiniz. Yalnız bu bankanın diğer bankalardan ayıran şartları vardır. Kredi alacak olan kişinin emekli olması durumunda emekli maaşının bu bankadan alınması gerekiyor. Ayrıca çalışma durumunuzda da en az 6 aylık sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu için sadece banka şubelerinden işlem yapmanız gerekmektedir.

Kredi başvurusu için bankaya ipotek verecekseniz ipoteğinizin gayrimenkul, dükkan veya değerli arsa olması gerekiyor. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 70’ine kadar 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz. 500.000 TL kredi almak istiyorsanız da bu limitten yüksek değerde bir ipotek vermeniz gerekmektedir.

Burgan Bank 500.000 TL İpotekli Kredi Başvurusu

Burgan Bank üzerinden de 500.000 TL’ye kadar ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi alacak olan müşterilerin kredi notu düşük olsa da kredi imkanından faydalanacaklarını söylemek istiyoruz. Bu bankadan vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. 1 milyon değerinde bir ipoteğiniz varsa bu krediyi onay almanız mümkün. Kredi başvurusu yapacağınız kredi limiti için ise gelir belgenizi bankaya temin etmeniz gerekmektedir. Banka sizin gelir belgenize bakarak onay verecek ve kredi limiti belirleyecektir. Kredi alacağınız zaman kullandığınız 500.000 TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeli olarak sizlere kredi imkanı verilecektir.

Vakıfbank 500.000 TL İpotekli Kredi Başvurusu

Vakıfbank 500.000 TL ipotekli kredi başvurusu da uygun faizlerle aynı Ziraat Bankası üzerinde olan kredi kampanyaları gibi geçerli olacaktır. Vakıfbank’ta devlet bankası olmasından dolayı müşterilerin kredi faizlerinde indirim uygulamaktadır. Ayrıca kredi başvurusu yapacak olan kişilerin en az 6 aylık sigortalı olmalarını istemektedir. Kredi başvurusu için ipotek gayrimenkul, arsa ve araba verilmektedir. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin veya aracın kasko değerinin yüzde 50’sine kadar kredi alabileceksiniz.

2021-yilinin-en-buyuk-kredi-kampanyasi-bugun-resmen-basladi-500000-tl-kredi-verilecek-36-ay-vade1

Başvurular sadece banka şubelerinden kredi evrakları ile yapılmaktadır. Başvuru yaptıktan 1-2 iş günü içinde kredi sonucu size bildirilecektir. Bu durumda kredi onayı alırsanız ipotekli kredileri 10 iş günü içinde kullanmış olacaksınız. Krediler için tapu işlemleri ve ekspertizin geliş süresi uzun sürebilmektedir. Bu başvuru yapacağınız illere göre değişir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@