Astroloji uzmanları tarafından 21 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 21 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Satürn ve Jüpiter kavuşmasının etkileri neler olacak? Kova çağında burçlar neler bekliyor? Hangi burçlar Jüpiter taraf

Astroloji uzmanları tarafından 21 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 21 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Satürn ve Jüpiter kavuşmasının etkileri neler olacak? Kova çağında burçlar neler bekliyor? Hangi burçlar Jüpiter tarafından desteklenecek? İşte detaylar…

21 Aralık Burç Yorumları

Aralık ayının en kritik günü 21 Aralık’ta Kova çağı başlıyor. Satürn ve Jüpiter’in Kova burcundaki kavuşmasının etkilerini yoğun bir şekilde hissedeceğiz. Satürn’ün yönetici gezegeni olduğu Kova burcundaki seyahati önümüzdeki iki buçuk yıllık dönemi kapsayacak. Lakin, etkileri yirmi yıllık bir süreç içerisinde görülmeye devam edecek. Zira, bu süreçte alacağınız kararlar, atacağınız adımlar geleceğinizi etkileme gücüne sahip olacak. Hayatınızda adeta yepyeni bir yol çizeceğiniz bir sürecin başlangıcı meydana geliyor. Satürn ve Jüpiter’in bir daha aynı burç üzerinde kavuşması için yirmi yıllık bir süreç gerekmektedir. Astroloji alanındaki en önemli gezegen hareketlerinden birisi 2020 Aralık ayı içerisinde yaşanmaktadır.

Öte yandan 21 Aralık tarihi yıl içerisindeki en uzun gecenin yaşandığı gün olması nedeniyle de önem taşımaktadır. Bu denli önemli etki gücüne sahip olan Satürn ve Jüpiter kavuşması, hayatınızı tamamen değiştirmenize olanak sağlayacaktır. Yeni yıl öncesinde de gökyüzü hareketlerinin etkileri üzerine fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Toprak elementi döneminin de sona erdiğini görüyoruz. Kova burcu hava grubu içerisinde yer aldığı için önümüzdeki 200 yıllık dönemde hava elementinin etkilerini hissedeceğiz. Kova temasının hayatımız üzerindeki etkileri yükselmeye başlıyor.

İlgiyle takip edilen 21 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından kariyerin öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Başak burçlarının karşısına hiç beklemedikleri sürprizler çıkabilir. Yeni bir işe başlamak için harekete geçebilirsiniz. Yetenekleriniz ve çalışkanlığınız nedeniyle çevrenizdeki insanların onayını almaya devam ediyorsunuz. İş teklifleri alabileceğiniz bu süreçte gelecekle ilgili planlarınızda netleşmeye başlayacaktır. Asıl hedefiniz birikim yapmak ve parasal olarak rahatlığa kavuşmak olmaya devam edecektir. Kararlarınızı bu hedefler doğrultusunda şekillendirmeyi sürdürmek isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla parasal konularda sıkı bir pazarlık içerisine girebilirsiniz. Hayatınızdaki çalışma temposunun yükselmesinden dolayı mutluluk duyacaksınız. Boğa burçları açısından kariyerin önemi artarken duygusal konulardaki sorunlar canınızı sıkabilir. Aile içerisindeki huzurlu ortamı korumak adına çaba göstermeniz gereken anlar yaşayabilirsiniz.

Sosyal hayatınızdaki durgunluk nedeniyle içinize kapanabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade ederken karşınızdaki insanla empati kurma yeteneğiniz takdir edilecektir. Çocukları bulunan Boğa burçlarını güzel haberler bekliyor. Enerjinizi tek bir alana yöneltme isteğiniz nedeniyle hayatınızdaki karmaşıklıkları sonlandırma çabanız bir araya gelecektir. Sorunların üzerine cesaretle yürümeye devam edeceğiniz bu süreçte kendinizi hem yorgun hem de yalnız hissedebilirsiniz. Geçmişteki sorunlarla ilgili daha fazla düşünmeye meyilli olacağınız bu dönem de anı kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Duygularınızı bastırmak yerine çevrenizdeki insanlarla paylaşmayı denemeniz daha faydalı olacaktır. Ateş grubu burçları Aslan, Yay ve Koç cephesinde ise iletişim konularının öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Jüpiter tarafından destekleneceğiniz bu süreçte özel ilişkilerinizin hayatınız üzerindeki etkileri de artmaya başlıyor.

Birlikte olduğunuz insanla geleceğe yönelik planlamalar yapmaktan keyif alabilirsiniz. Aslan burçlarının flörtöz yanlarının yeniden şahlanmaya başladığı görülecektir. Yeni insanlarla tanışmak adeta bir tutku ya da alışkanlık haline dönüşeceği için eksikliğini hissedebilirsiniz. Biraz huzursuz ve insanlara karşı tepki dolu olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konulardaki fırsatları değerlendirme isteğinizi bir süre ertelemeniz ve beklemede kalmayı tercih etmeniz gerekebilir. Acele kararlar alarak birikimlerinizi yanlış şekilde değerlendirmenin önüne geçebilirsiniz. Sabırlı bir şekilde beklemeye koyulmalısınız.

21 Aralık 2020 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut statüsü kazandırmanız olumlu gelişecek. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz.

21 Aralık 2020 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya mükemmel işler çıkıyor. Kendinizi sınırlamaktan vazgeçin. Çok uyumlu bir ilişkiniz var fakat onunla her konuda yarışıyor olmanız, ilişkinizi zor durumda bırakıyor. Yorgun ve halsizsiniz. Yaşamınızı bir düzene sokmalı ve uykunuza dikkat etmelisiniz.

21 Aralık 2020 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün harcamalar konusunda ileri boyuta varabilecek bir savurganlık göze çarpabilir. Kendinizi enerjik ve mutlu hissedecek, arkadaşlarınızla birlikte olmak için fırsatlar yaratacaksınız. Bazı şeyleri değiştirmenin zamanı geldi. Özellikle insan ilişkileri konusunda,anlayışlı olmalısınız.

21 Aralık 2020 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
İş kuralları sizi fazla sıkıyor. Değişikliğe ihtiyacınız var fakat işinizi mükemmel yaptığınız da kesin. Aşk konusunda her türlü olanaklarınızı kendi lehinize kullanmak için fırsatlar sizi bekliyor. İlişkinizi yeniliyorsunuz. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Hızlı yediğiniz öğünler, sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

21 Aralık 2020 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
Yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. Çevrenizde bazı kişilerin de aynı soruna sahip olduklarını sanıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde, olumlu gelişmeler söz konusu. İstediğiniz iletişimi artık kurabilirsiniz Önemli bir sağlık sorununuz yok. Sadece mevsim yorgunluğuna karşı direncinizi arttırmalısınız.

21 Aralık 2020 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Hangi işte çalışırsanız çalışın, başarı sizin için detaylarda gizli. Bugün sezgilerinizde başarılısınız Grup çalışması yapanlar için olumlu bir gün. İsteklerine arzuladıkları gibi kavuşacaklar. Sabırlı davranmalı ve size faydası olabilecek kişileri göz ardı etmemelisiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendireceğiniz bir gün.

21 Aralık 2020 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşmakta ve bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Spekülasyondan uzak kalamaya çalışmalısınız. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz.

21 Aralık 2020 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Plüton sizi daha cazip ve çekici kılarken, aşkta daha derin duygular veriyor. Her konuda ısrarcı yapınız yüzünden bazı gerçekleri atlıyorsunuz. Özgürlükçü yönlerinizin atağa kalkmasıyla bazı gerçekleri daha farklı açılardan görebileceksiniz. Jüpiter gezegeninden olumlu etkiler alıyorsunuz.

21 Aralık 2020 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Burcunuzda bulunan Merkür gezegeni,iş aktivitenizi yükseltiyor. Siz bu konuda da başarılı olacaksınız. Bazı kişiler sizi kıskanabilir. Duygularınızda aşırılığa kaçmadığınız müddetçe, her şey yolunda gibi görünüyor.Venüs gezegeninin olumlu yönlerinden faydalanmalısınız. Fakat son günlerde aşırı yiyip içiyorsunuz. Dikkatli olun.

21 Aralık 2020 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Aslında oldukça sakin bir yapınız olmasına rağmen zorlandığınız zaman, oldukça kırıcı oluyorsunuz. Çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Sabırlı yapınız sizi başarıya götürürken, adımlarınızı temkinli atmalısınız. Sorumluluk duygunuzu gittikçe güçleniyor. Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.

21 Aralık 2020 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Geçici çılgınlıklar sizi zor durumda bırakıyor. Sevdiklerinizle bir arada neşeli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Yakınlarınızla mutlusunuz. Fakat kişilerin, başkalarıyla olan günlük yaşam ilişkilerindeki merakları canınızın sıkılmasına neden oluyor. Bugün birlikte olacağınız kişiler, size beklemediğiniz kadar ilgi gösterecekler.

21 Aralık 2020 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
Değişen koşullardan hoşlanan biri olarak, kolay sıkılıyor ve bunu çevrenize hemen hissettiriyorsunuz. Bugün sizi etkileyen gezegenler nedeniyle; parasal konularda bir hareketlenme izleyebilirsiniz. Sizin şartlarınızın ön planda olduğu ve gücünüzü hissettiğiniz anlar yaşayacaksınız. Süregelen ilişkinizi bugün askıya almanız mümkün.