22 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları astroloji meraklıları tarafından yakından takip ediliyor. Peki 22 Ağustos kova dolunayı burçlara etkisi ne olacak?

Ziraat Bankası HESABI Olanlara 10.000 TL Ödeme Oluyor! TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Alacaksınız! Ziraat Bankası HESABI Olanlara 10.000 TL Ödeme Oluyor! TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Alacaksınız!

22 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları astroloji severler tarafından bugün daha da merakla Takip ediliyor. Çünkü 22 Ağustos Pazar günü Türkiye saati ile saat 15.01 de kova dolunayı gerçekleşecek. Bu defa kova dolunayı Jüpiter de eşlik ediyor. Dolunay ile birlikte insanlarda kova burcunun ifade ettiği özgürlük, sosyalleşme isteği ve bireyselliğin korunması gibi istekler artacak. 22 Ağustos 2021 kova dolunayının burçlara etkisi ne olacak? 22 Ağustos Pazar burç yorumları ve detaylar haberimizde...

22 AĞUSTOS KOVA DOLUNAYI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

22 Ağustos Pazar günü saat 15:01’de meydana gelecek olan kova dolunayının burçları olan etkisi herkes tarafından merak ediliyor. Kova burcu özgürlüğü ve bireyselliği simgeleyen bir burç O nedenle bu dolunayda insanlar hem sosyalliğini arttıracak hem de bireysel alanlarını korumaya çalışacak. Bu dolunayda sınırlar net olarak çizilecek ve aynı zamanda geçmeye çalışanlara beklenmedik tepkiler verilebilecek. Kova dolunayı ile birlikte aniden yaşanacak olaylara karşı dikkatli olmakta fayda var. Kova dolunayı aynı zamanda Jüpiter’de eşlik ediyor ve bu gezegen olayları alevlendiriyor.  Özellikle 2 haftalık bir süreçte duygusallıktan uzak tepkiler verebilir hatta kararları bile duygusallıktan uzak bir şekilde alabilirsiniz. Kova dolunayı güçlü olanın bu gece Nasıl kullandığını da sorgulatmak için geliyor. Özellikle 8-22 Ağustos tarihleri arasında yaptıklarınız bugün vardı önünüze gelecek. Egodan özgürleşmek bu süreçte çok önemli.

Hava dolunayında sürüncemede kalan konular sonuçlanacak durumlar ve süreçler netleşecek nokta özellikle ilişkiler öncelikli konuları arasında yer alıyor. Geçmişe dair sorunlu ilişki yaşayanlar bu süreçte sonuç alabilir aynı zamanda ikili ilişkilerde gerçekten ne istediğini bilenler daha sağlıklı bir şekilde yoluna devam edebilir. Kova dolunayı sırasında maddi anlamda yeni yapılanmalara gidebilirsiniz. Ticaret yapan biri iseniz bu konulardaki belirsizlikler ortadan kalkabilir. Özellikle sağlık açısından kalp ve tansiyon sorunu olanların bu dönemde dikkat etmesi daha da önemli. 17 23 Mayıs doğumlular, 15-21 Şubat doğumlular, 19 25 Ağustos doğumlular ve 19 25 Kasım doğumlular bu dolunaydan çok daha fazla etkilenecek.

KOÇ BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde sosyal hayatınız geçmişe oranla biraz daha hareketli hale gelebilir. Özellikle ikili ilişkilerde ve aşk hayatında egoyu ön planda tutan bir tutum sergilemekten uzak durmaya gayret gösterin. Kova dolunayı ile birlikte çalışma hayatınızda kazanç getirecek fırsatlar önünüze çıkacak.

BOĞA BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İlerleyen günlerde iş ile ilgili çok olumlu sonuçlar alacak ve kazançlarınızı arttırmak için iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Aile ile ilgili konuları ve isteklerinizi karşı tarafa aktarırken biraz daha üslubunuza dikkat ederek konuşmanız sizin yararınıza olacaktır. Böylelikle karşı tarafla ilgili daha kolay denge kurma imkanı bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Kova dolunayı özellikle yurtdışında eğitim ve yurt dışı işler ile bağlantılı bir dolunay olacak. Önünüzde böyle bir fırsat varsa iyi değerlendirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Özellikle yakın çevrenizde olan ilişkilerde sürekli sabit fikirli olmaktan artık vazgeçin. Eğer bu şekilde davranma duysanız bu süreçte zaten olumlu sonuçlar alacaksınız.

YENGEÇ BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Kova dolunayı sizin için maddi anlamda her şeyin düzene girdiği bir dönem olabilir. Bu güne kadar keyif odaklı değil de ihtiyaç odaklı harcama yaptıysanız olumlu gelişmeleri Bugünlerde görebilirsiniz. İletişimi yoğun olacak bir döneme gireceksiniz arkadaşlarınız Her zaman desteğe hazır.

ASLAN BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Özellikle işbirlikleri ve ikili ilişkilerde oldukça yoğun bir döneme girmek üzeresiniz. Bireysel gereklilik ve istekler ile ilgili sorumluluk aldıysanız bu dönemlerde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Karşınıza finansal anlamda ve işle ilgili iyi fırsatlar çıkabilir bunları değerlendirin.

22-agustos-2021-pazar-gunluk-burc-yorumlari-22-agustos-kova-dolunayinin-burclara-etkisi-2

BAŞAK BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Çalışma hayatınız ve günlük hayatınız bugünlerde tempolu olacak. Geri plana attığınız ve ihmal ettiğiniz konular varsa önem vermenin tam sırası. Kova dolunayı ile birlikte yurtdışı bağlantılı konular ve eğitimle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Kova dolunayı aşk hayatınızı destekliyor o yüzden sevgilinizle ya da eşinizle keyifli zaman geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de gösterdiğiniz tavır bugünlerde karşınıza çıkabilir. Kova dolunayının fırsat bilerek giderleri dengelemek açısından bir yol izleyebilirsiniz.

AKREP BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bu dolunayda evinizle ya da ailenizle ilgili birtakım belirsiz konuları netliğe kavuşturabilirsiniz. İş hayatında egoyu ön planda tutmadıysanız işlerle ilgili olumlu geri dönüş alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve sosyal çevreniz bu dönemlerde hareketli olabilir.

YAY BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 Ağustos kova dolunayı ile birlikte yakın çevremizde olan iletişiminizi artacak hatta kısa seyahatlerinizde son derece yoğun olacak. Eğer önyargılardan uzak kalmayı kabul edebilirseniz farklı fikirleri hayata geçirebilmek için doğru bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. İşle ilgili karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

OĞLAK BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bu dolunayda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz aynı zamanda Kazancınız da hareketlenecek. Son dönemlerde yaşadığınız bir takım çatışmalarda bencil davranmadan hareket ettiyseniz Dolunay ile beraber güzel sonuçlar almak kaçınılmaz olacaktır. Bu süreçte keyifli seyahatler planlayabilirsiniz.

KOVA BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Kova dolunayı ile birlikte hayatın birçok alanında yaşadığınız birtakım belirsizlikler sonuçlanabilir. Bu Dolunay sizin için ikili ilişkiler açısından da son derece önemli. Eğer egonuz ön planda Olmadıysa ilişkilerinizle ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz.

BALIK BURCU 22 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yaşadığımız psikolojik süreçler kova dolunayı ile birlikte artık netleşecek. Bu Dolunay sayesinde kendinizi daha huzurlu ve sakin hissedeceksiniz. Kibirden uzak durarak olumlu sonuçları almaya daha çok yaklaşabilirsiniz. Aynı zamanda verimli iş birlikleri ve anlaşmalarda sizi bekliyor.