22 Aralık yarın Karadeniz Ereğli’de okullar tatil mi, kar tatilli var mı? Zonguldak’ta devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle veliler ve öğrenciler yarın okulların durumunu merak ediyor. Peki 22 Aralık Karadeniz Ereğli’de okullar tatil olacak mı? Zonguldak da yarın kar tatili var mı? Zonguldak Valiliği son dakika kar tatili açıklaması haberimizde…

Zonguldak‘ta 22 Aralık 2021 okullar tatil mi sorusunun yanıtı devam eden kar yağışı nedeniyle öğrenciler ve veliler tarafından yoğun şekilde araştırılıyor. Kar yağışı dünden bu yana hemen hemen Türkiye’nin bütün illerinde devam ediyor. Konya’da pazartesi gününden itibaren okullar tatil edilmişti. Bugün sabah saatlerinde Zonguldak Ereğli’de başlayan kar yağışı sonrasında şehir merkezi ve ilçeler beyaza büründü. Öğrenciler ve sürücüler sabah saatlerinde çıktıkları yolda zor anlar yaşadı. Yoğun kar yağışı aynı zamanda ağaçların dallarının kırılmasına da yol açtı. Yaşanan olumsuzluklar sebebiyle öğrenci ve veliler ise Zonguldak da yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki 22 Aralık Zonguldak’ta okullar tatil mi? 22 Aralık Karadeniz Ereğli de kar tatili olacak mı? Zonguldak Valiliği son dakika kar tatili açıklaması haberimizde…

Yarın Karadeniz Ereğli‘de okullar tatil mi?

22 Aralık yarın Karadeniz Ereğli’de okullar tatil mi sorusunun yanıtı öğrenci ve veliler tarafından yoğun şekilde aranıyor. Şu an için yarının tatil olup olmadığına dair valilikten bir açıklama yapılmadı. Zonguldak Valiliği son dakika kar tatili açıklaması akşam saatlerinde gelebilir. Okulların tatil olup olmadığını öğrenmek için haberlerimizi takipte kalabilirsiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Zonguldak’ta kar ne zaman duracak?

Zonguldak‘ta kar yağışı ne zaman duracak? Zonguldak il genelinde pazartesi gününden bu yana etkili olmaya devam eden kar yağışı yavaş yavaş etkisini yitirmeye başladı. Metroloji genel müdürlüğü tarafından verilen son bilgilere göre ise yarından itibaren kentte kar yağışının duracağı öğrenildi.