22:00'de açıklandı! Emekliye Müjde: EK Ödeme limitleri açıklandı!

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

22:00'de açıklandı! Emekliye Müjde: EK Ödeme limitleri açıklandı! Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere ihtiyaç kredisi ödemelerinin kamu bankaları aracılığıyla uygun faiz oranlarıyla yapılacağı açıklandı.

Emekliler daha önce kamu bankalarından nakdi kredi kullanmışlarsa, bu kredileri düzenli öderlerse maaş müşterisi olmanın yanı sıra emeklilik hesapları üzerinden kamu bankaları aracılığıyla ek ödeme kredisi alacaklar.

Emeklilik hesaplarınız üzerinden uygun faiz oranlarıyla kredi alacağınız bu kredilerde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank size yol gösterecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarından yararlanarak, belirlenen şartlara uymaları durumunda kredi ödemesi yapıyor.

Başvurunuzu emeklilik hesabınızla birlikte yapmanız halinde size verilecek olan bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız aynı gün içerisinde kredi ödemenizi alabileceğiniz Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine gidebilirsiniz. 50000 TL'ye kadar size verilecek olan bu kredilerden yararlanarak ihtiyaç kredisi ile birlikte ihtiyaç kredisi ile birlikte ihtiyaç kredisi olarak ihtiyaç sahibi tüm emeklilere verilecek olan bu kredilerin dışında borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. nakit. 50000 TL kredi kullanırsanız size 36 ay taksit tablosu oluşturulur.