23 Mart 2022 Benzine zam mı geldi? 23 Mart benzin fiyatları ne kadar oldu? Benzine ne kadar zam geldi? Uluslararası brent petrol fiyatlarında yaşanan hızlı artış nedeniyle benzin fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Benzine yapılan zamlar pompa fiyatlarına da yansırken vatandaşlar kara kara nasıl benzin olacağını düşünüyor. 23 Mart günü için benzin fiyatları yine zamlanacak. Peki, benzin ve motorine ne kadar zam geldi? 23 Mart 2022 benzin fiyatları kaç TL?

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

23 Mart 2022 benzin ne kadar oldu? 23 Mart benzine zam mı geldi? Benzin ve motorin fiyatları için araştırmalar başladı. Çünkü 23 Mart çarşamba günü benzin ve motorin fiyatlarına yeniden zam geldi. Dünyada Brent Petrol fiyatlarının hızlı artışı Rusya ve Ukrayna savaşı devam ettiği sürece devam edecek gibi görünüyor. Bu da yurtiçinde benzin ve motorin litre satış fiyatlarına yansıyor. Geçtiğimiz günlerde Brent Petrol az da olsa düşmüştü ancak Bugün yine artış Haberi geldi. Brent Petrol fiyatlarının artması ile birlikte benzin ve motorin fiyatlarına da yeni zamlar yapıldı. Peki, 23 Mart Çarşamba benzin fiyatları ne kadar oldu? Benzin ve motorine zam geldi mi?

23 Mart 2022 Benzine zam mı geldi?

23 Mart 2022 çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin ve motorin fiyatlarına zam geliyor. Petrol kaynaklarının verdiği bilgiye göre 22 Mart gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına bir lira 60 kuruş motorinin litre fiyatına ise 1 lira 68 kuruş zam yapılacak.

Güncel 23 Mart 2022 benzin fiyatları ne kadar oldu?

23 Mart 2022 gece yarısından itibaren geçerli olacak zamla birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 19,75 TL olacak. İstanbul'da motorin litre fiyatı ise 22,25 TL'ye yükselecek. Bu geceden itibaren geçerli olacak zam sonrasında Ankara'da benzinin litre fiyatı 19,80 TL olurken İzmir'de 19,82 TL olacak. Zam sonrası motorinin litre fiyatı Ankara'da ve İzmir'de 22,36 TL'ye yükselecek.