24 Aralık Burç yorumları. 24 Aralık 2019 Salı günlük burç ve astroloji yorumu.

24 Aralık Burç yorumları. 24 Aralık 2019 Salı günlük burç ve astroloji yorumu. 24 Aralık Salı burç yorumları ne diyor. Sizler için 24 Aralık 2019 salı günü burç yorumları derledik. Uzmanından 24 Aralık Salı burç ve astroloji yorumu.24 Aralık Burç YorumlarıAstroloji uzmanları Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz tarafından 24 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 24 Aralık burç yorumlarına göre en şanslı burç hangisi olacak? Venüs’ün Kova burcuna geçmesi burçları nasıl etkileyecek? 

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları


24 Aralık 2019 Salı Burç YorumlarıAralık ayının son haftası gökyüzünde hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. Aşkın gezegeni Venüs, Oğlak burcundaki yolculuğunu tamamlayarak Kova burcuna geçiş yaptı. İlişkiler açısından önem taşıyan bu yolculuk, tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Venüs, Ocak ayının 14’üne kadar Kova burcunda yer alacak. Kişisel ilişkiler ve iletişim konularının ön plana çıkacağı bu süreçte, Venüs hayatınıza renk katacak. Jüpiter ve Uranüs arasındaki etkileşimde devam ediyor. Merakla takip edilen 24 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Ateş grubu burçları Yay, Aslan ve Koç cephesinde özgürlük ihtiyacı artmaya başlıyor. Özellikle ikili ilişkilere partnerinizin özgürlüğünüzü kısıtladığına dair endişeler duyabilirsiniz.Kişisel alanınıza daha fazla sahip çıkmak isteyeceğiniz bu süreçte, ani tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Yay burçları sosyalleşme ihtiyacının yükseldiğini hissetmeye başlayacak. İlişkide olduğunuz kişiye karşı tahammülünüz azalabilir. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa cephesinde arkadaşlık ilişkileri yeniden gözden geçirilecek. Başaklar, kendi kabuklarına çekilmeye başladı. Kariyer planlamaları arasında sosyal hayatlarında durgunluk yaşayan Başaklar için sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hem kariyer hem de arkadaşlık ilişkilerini ve sosyal hayatı bir arada yürütmenin yollarını bulmanızı tavsiye ediyoruz. Hava grubu burçları İkizler ve Kova içinse yeni bir aşk gündeme gelecek.Kova burçları Venüs’ün desteğiyle ilişkilerinde sağlam adımlar atacaklar. Uzun süredir arkadaşlık ilişkinizin bulunduğu bir kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Seçeneklerinizi doğru değerlendirdiğiniz taktir de uzun soluklu bir ilişki yaşamak için şans yanınızda olacak. Yengeçler açısından sağlık problemlerine dikkat etmeleri gereken bir dönem başlıyor. 

KOÇ BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 

Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi çevreleyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Banka işlerinizi halletmeniz için uygun zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

  

Bugün çıkmak istediğiniz yolculuklar için planlamalar yapabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için yeni oluşumlara katılmak size iyi gelebilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Gün içinde rutin işlerinizi toparlamak yeterli olacaktır. Sohbet etmek için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Birlikte keyif alacağınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.İKİZLER BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 

İş hayatınızda koyduğunuz hedeflere ulaşmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı uğraştığınız işlerde bürokrasiye takılabilirsiniz. İşlerinizdeki aksaklıklar sizi sıkıntıya sokmasın. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.YENGEÇ BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

  

Bugün mesleki gruptan tanıdıklarınızla birlikte olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işleriniz daha hızlı ilerleyebilir. Gün içindeki küçük aksamalar olabilir. Keyfinizi kaçırmamaya çalışın. Gün içinde arkadaşlarınızla küçük kaçamaklar yapmak size iyi gelecektir.

 

ASLAN BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Gün içinde bilemediğiniz olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Gizli kalan olaylar yüzünden kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere yönlendirmeniz sizi sakinleştirecektir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Birlikte alışverişe çıkabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.BAŞAK BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

 

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Bugün kendinizle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizde ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Eğlendiğiniz aktiviteler yönelebilirsiniz.TERAZİ BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

 

Bugün uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi ortaya koymanız gerekebilir. İşlerinizdeki aksamaların keyfinizi kaçırmasına izin vermemelisiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle biraz rahatlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili konulara eğilmek ve bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

 

AKREP BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir, sorgulamadan inanmayın. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. YAY BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün yaşanabilecek küçük kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Toprak ve emlak ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde aksamalar olabilir. Akışta kalamaya özen göstermelisiniz. İç sesinize güvenirseniz, size doğru yolu gösterecektir.OĞLAK BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün aşk hayatınız gündeminizi meşgul edebilir. Uğraştığınız işler için daha rahat risk alacağınız bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız konulara, hobilerinize yönlenebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Spekülatif konulara karşı dikkatli olun.

 

KOVA BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Detaylı bir plan ve program ile işlerinizi yoluna koymanız gerekebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İşte beraber olduğunuz arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Endişe duyduğunuz olaylarla ilgilenebilirsiniz.BALIK BURCU 24 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

 

Gün içinde ikili ilişkilerinizde denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Uğraştığınız konularda aksamalar olabilir. Keyif aldığınız şeylere yönlenebilirsiniz. Hobilerinizle uğraşmak size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.