Promosyon ödemelerinde bir ilk yaşanacak. 4 yıl anlaşmalı olacak promosyon ödemesi için 24 Nisan 2023 tarihi gösterildi. Bu tarihten sonra 41.350 TL hesaplara aktarılıyor. Hangi banka rekor promosyona imzasını attı? İşte detaylar...

Promosyon ödemeleri, genel olarak 3 yıl anlaşmalı şekilde gerçekleşmektedir. Ancak son gelen bilgi ve duyuru ile birlikte detaylar daha da farklı hale geldi. Promosyonların 4 yıl anlaşmalı şekilde ödeneceği belirtiliyor. Bu özel anlaşmanın detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Üniversite Personellerine Müjde!

İstanbul Üniversitesi personelleri, Halkbank üzerinden maaşını alacak ve bununla birlikte 4 yıl için 41.350 TL'lik tek seferlik ödeme sahibi olacak. Konuyla ilgili yapılan duyuruda ise ”İstanbul Üniversitesi ile Halkbank arasında banka promosyon protokolü imzalandı. Personel başına dört yıl için 41.350 Türk lirası ödeme yapılacak; ödemeler 24 Nisan’da hesaplara yatırılacak. Hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadesine yer verildi.

15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler! 15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler!

24 Nisan'da Hesapları Kontrol Edin!

Yapılacak yardıma ilişkin 24 Nisan 2023 tarihi gösterilmekle birlikte hesapların da kontrol edilmesi gerektiği ifade edildi. Bu nedenle büyük bekleyiş sürüyor. İmzalanan promosyon protokolleri, çalışanların emeklilerden daha fazla promosyon alabildiğini ortaya koymaktadır. Sizler de çalıştığınız kurumun banka ile anlaşma yapması sonrasında promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Kimler Promosyon Alabilir?

Genellikle belirli kurumların çalışanlarına promosyon ödemesi yapılmaktadır. Kurumun bankalarla görüşme sağlaması ve belirli bir protokol imzalaması gerekiyor. Size yapılacak promosyon ödemesinin şartları emeklilerle aynı olmayacaktır. Daha farklı şartlar da konulabilir. Diğer promosyon haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz.