25 Ekim burç yorumları. 25 Ekim 2020 pazar günü günlük burç ve astroloji yorumu.

Gözden kaçırmayın

Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı! Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı!
25 Ekim burç yorumları. 25 Ekim 2020 pazar günü günlük burç ve astroloji yorumu. 25 Ekim burçlar ne diyor? 25 Ekim burç ve astroloji yorumu merakla bekleniyor. Sizler için 25 Ekim burç yorumları derledik. 25 Ekim 2020 pazar günü burçlar sizlerle.

 25 Ekim burç yorumları

Astroloji uzmanları tarafından 25 Ekim burç yorumları açıklandı. Peki,  25 Ekim burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Terazi burcundaki süper yeni ayın burçlar üzerindeki  etkisi nasıl olacak?  Güneşin akrep burcuna geçmesi Aşk hayatınızı nasıl etkileyecek?  İşte detaylar...

25 Ekim 2020 pazar burç yorumları!

16 Ekim'de Terazi burcunda meydana gelen yeni ayın  etkileri 25 Ekim'e kadar devam edecek. Bu  süreçte Mars ile Plüton arasındaki etkileşimin devreye  girmesi ile birlikte  sert bir açı  meydana  getirecek.  Ayrıca,  Merkür retrosunun etkilerini 5 Kasım'a kadar hissetmeye devam edeceğiz. Tüm  burçlar açısından oldukça dikkat etmeleri gereken bir dönemden geçiyoruz. Yeni ay’ın en önemli etkisi iş ve kariyer odaklı gelişmeler üzerinde olacaktır.  Zira terazi burcu hayattaki denge faktörü üzerinde  etkilidir.  Öte yandan  güneşin akrep burcuna  geçmesi de önemli bir gökyüzü hareket olarak kabul ediliyor. Merkür  retrosunun akrep burcunda meydana gelmesinin yanı sıra güneşin de aynı  aynı burçta  seyahat etmesinin etkileri olacaktır. Astroloji de Akrep burçları  hırs,  kıskançlık, tutku ve cazibeyi temsil etmektedir.   Önümüzdeki süreçte akrep temasının hakim olacağını söylemek mümkün görünüyor.

Dolayısıyla tüm burçların kendi içlerine dönerek,  hırslarının arttığı ve  başarma  tutkularının çoğaldığı bir süreç yaşanacaktır. Lakin,  bu süreçte çok dikkatli hareket edilmesi ve  kişisel duyguların  kontrol altında tutulması büyük önem taşıyacaktır.  Özellikle arkadaş ilişkilerinde dikkat edilmesi gerekmektedir. Kin  tutmaya meyilli olacağınız bu süreçte  ikili ilişkilerinin nedeniyle hem yorulabilir hem de   karşınızdaki kişilere yorabilirsiniz. Merakla takip edilen 25 Ekim burç yorumlarını sizler için hazırladık. Hava grubu burçları ikizler,  terazi ve kova cephesinden ilişkilerin  ön plana çıktığı görünüyor.  Arkadaşlarınızla   daha fazla zaman geçirmek,  onlarla olan  diyaloğunuzu  artırmak isteyebilirsiniz.  Bu süreçte manevi değerleri verdiğiniz önem artmaya başlıyor.  Özellikle kova burçları hayattan daha fazla keyif almak için harekete geçiyor.

Merkür retrosundan dolayı iletişim evinizde yaşanan krizler hayatınızı olumsuz yönde  etkilemişti.  Yeni bir sayfa açmak veya bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için gereken motivasyonu sahip olacaksınız.  Terazi burçları yeni Ay'ın etkisiyle hayatlarından düzenli ve disiplinli bir dönem başlatmak isteyebilirler.  Aile içi ilişkilerinizde  finansal konular nedeniyle sorunlar meydana gelebilir. Özellikle  harcama,  alım satım ve yatırım konularında daha özgürlükçü bir yaklaşım şeklini tercih edebilirsiniz.  Ateş grubu burçları Aslan, yay ve koç  cephesinde ise hem finansal hem de ilişkiler  alanında yeni gelişmeler meydana gelecek.

Günlük burç yorumlarınıza göre  halihazırda ilişkisi bulunan burçlar partnerlerine karşı daha  anlayışlı ve sevecen  yaklaşmaya gayret gösterecektir. Aslan  burçlara işyerlerindeki problemler nedeniyle stresli   anlar yaşamaya başlayabilir. Özel hayatlarına da  yansıyacak olan  sorunlar ilişkilerinden ayrılık konularını gündeme taşınabilir. Son  olarak yay burçlarının yeni bir yatırım yapma isteklerini 5 Kasım'dan sonrasına ertelemeleri faydalı olacaktır. Zira,  terazi burcundaki Yeniay fırsatlar ile beraber geldi. Lakin,  bu durum ani kararlar almanıza neden olabilir. Fazla  düşünmeden atacağınız adımlar  ileride pişmanlık olarak dönebilir. Toprak grubu burçları başak, boğa ve oğlak  cephesinde ise iş ve kariyer odaklı gelişmeler meydana gelmeye devam ediyor. Özellikle  Başak burçları hayatlarındaki öncelikleri değiştirme kararı alıyor. Bir  süredir düşen  enerjileri nedeniyle  işlerini odaklanmada sorun yaşamışlardı. Boğa burçları ise  bozulan ikili ilişkilerini düzeltmek için yapıyor. Aile  içerisindeki otorite figürü ile yaşanan çatışma huzursuzluk getirmişti. Bu durum çalışma hayatlarına da yansımıştı.

Günlük  burç yorumlarına göre kendilerine zaman ayırma  ihtiyaçları artıyor. Geleceğe  yönelik hayatları ile ilgili önemli kararlar almanın eşiğinde bulunuyorlar. Lakin,  acele etmeden hareket etmeleri ileride kazançlı çıkmalarını sağlayacaktır.

25 Ekim 2020 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Güneş'in bulunduğu konum, derin duygularınızı enerjinizle desteklemeniz gerektiğini gösteriyor. Aklınız ve hisleriniz arasında kuracağınız dengeleri aşmamaya çalışmalısınız. Bugün, Ay aile ve yuva evinizde etkili olacak. Onlarla birlikte düşünce yorumu yapmak hoşunuza gidebilir fakat siz gizliliği daha fazla önemseyeceksiniz.

25 Ekim 2020 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Güneş karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizin ve ortaklarınızın güçlü yönleri ilginizi çekiyor ve sizin yapacağınız her türlü çalışmalar için gerekli desteği veriyorlar. Bugün çevresel ilişkilerinizi doğru akılcı mantıklı ve derin algılama şekliyle kombine edebileceksiniz. Kardeşler arasında iletişiminiz artıyor.

25 Ekim 2020 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Günlük yaşam kalitenizde gözle görülür bir açılma söz konusu. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal problemlerine olumlu yaklaşmanız sayesinde sizi destekleyenlerin sayısı artacaktır. Bugün çalıştığınız kişilerle aranızda derinleşen ilişkilerin altında gizli aşkların başlangıçları olabilir. Konuşmaktan çekindiğiniz için sizi anlamaları zor oluyor.

25 Ekim 2020 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Aşk duygularınızda müthiş bir enerji artışı gözlenecek. Güneş'in bulunduğu konum, aşk ve sosyal ilişkilerinizi ön plana çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.Gücünüzün takdir görmesi, sizi olumlu yönde motive ederken, duygusal olduğunuz konularda beklediğiniz karşılığı göreceksiniz. Baskıcı kişilerden kaçmayı yeğliyorsunuz.

25 Ekim 2020 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Bilinçaltınızdaki yerleşik düşüncelerin sizi rahatsız etmesine izin verdiğiniz müddetçe isteklerinizi gerçekleştirme konusunda gecikmeler yaşamanız doğal. Siz olayları derin düşünüyor ve köklü sonuçlar peşinde oluyorsunuz. Bugün, ailenizin yaşlı bireyleri ile çatışmadan anlaşmayı denemelisiniz. Onların geleneksel yapılarını anlayışla karşılayın.

25 Ekim 2020 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün iletişim konusunda başarılı çevrelerde dolaşıyor ve farklı kişilerin görüşlerini dinlemekten hoşlanıyorsunuz.Onlarla etkileşim içinde olmanız, sizin duygusal yaratıcılığınızı ikiye katlayan olumlu bir gelişmeyi de beraberinde getiriyor. Yakın dostlarınızla fikir ayrılıkları yaşamanız sizi engellememeli.

25 Ekim 2020 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Maddi kazançlar konusunda temkinli davranmak zorundasınız. Düşüncelerinizin kapasitesi oldukça geniş. Yatırım konusunda başkalarının fikirleri ve önerilerine açık olmanız rağmen, kendi bildiğinizi okuyor inisiyatifinizin dışına çıkma istemiyorsunuz. Mesleki konularda duygusallığınızın pozitif yönlerini göreceksiniz.

25 Ekim 2020 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Güneş burcunuza ilerlemeye başladı. Enerjinizdeki artışlardan etkilenmemeniz mümkün değil. Bugün ideallerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız planlarınız çok önemli. Bu konularda duygusal davranmak yerine, akılcı fikirler üretmekten zararlı çıkmayacaksınız. Değişim içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz.

25 Ekim 2020 Pazar YAY Burç Yorumu:
Gizli planlarınızın varlığI, bazılarını rahatsız edecektir. Siz paylaşımı sevmenize rağmen, aykırı konularda çevrenize güvenmiyor ve düşüncelerinizi saklama gereği duyuyorsunuz.
Bugün eski tekliflerin yenilenmesi halinde aklınız karışabilir. Arkadaşlarınızla ortak proje geliştirmeden önce iyice düşünmelisiniz.

25 Ekim 2020 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Karşıt evinizde ilerleyen Ay, partnerinizle birlikte duygusal bir karmaşa yaşayabileceğinizi gösteriyor. Çevrenizde güçlenen size yardıma hazır bir kitle oluşacaktır. Öncelikle isteklerinizde belirleyeceğiniz yeni durumunuzla birlikte, performans yükselmesi yaşayacaksınız.Bugün sır saklamanız gerekiyor.

25 Ekim 2020 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Mesleki konularda keskin bir mantık uyguluyorsunuz. Düşüncelerinizde hızlı ve baskıcı hareket ettiğiniz için kişisel davranışlarınızda da agresif bir tablo oluşabilir. Fakat hızlı düşüncelerle hareket ettiğiniz için, hatalı yönlerinizi çok çabuk bertaraf edebiliyorsunuz.Bugün midenizle ilgili hassas bir durum yaşayabilirsiniz.

25 Ekim 2020 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Güneş ve Ay sizin gibi su grubu olan burçlarda toplanmış durumda. Duygusal konularda isteklerinize kavuşabileceksiniz. Mantıklı ve kavrayıcı zekanızla hissi yönleriniz güzel bir kombinasyon içinde olacaklar.Günlük yaşantınızda hızlı gelişen bir koşturma içinde olmanız, değişik kapıların da açılmasına neden oluyor.