25 Mart 2022 Cuma yarın kar tatili olan iller yine yakından takip ediliyor. 25 Mart Cuma Kars, Erzurum, Muş ve Gümüşhane'de okullar tatil mi sorusunun yanıtı en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Öğrenciler ve veliler son durumu merak ederken Valilik son dakika kar tatili açıklamaları da yakından takip ediliyor. Peki, yarın hangi illerde okullar tatil? 25 Mart 2022 Cuma kar tatili olan iller ve detaylar haberimizde...

Olumsuz hava koşullarının devam ettiği illerde Valilik kar tatili son dakika haberleri yakından takip ediliyor. Özellikle Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nde bazı illerde olumsuz hava koşulları sürüyor. Öğrenci, öğretmen ve veliler ise bu illerde kar tatili olup olmadığını araştırıyor. Arama motorunda en çok merak edilenler arasında Erzurum, Kars, Muş ve Gümüşhane illeri var. Peki, Valilik son dakika açıklaması geldi mi? 25 Mart 2022 Cuma Erzurum, Kars, Gümüşhane, Muş’ta yarın okullar tatil mi?

25 Mart 2022 Cuma Erzurum, Kars, Gümüşhane, Muş’ta yarın okullar tatil mi? Valilik son dakika kar tatili açıklaması geldi mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından kar yağışı uyarısı yapılan ve olumsuz hava koşullarının devam ettiği illerde kar tatili haberleri hem öğrenciler hem de veliler tarafından yakından takip ediliyor. Öğrenci ve veliler kar yağışının etkili olduğu kentlerde Yarın okullar tatil mi sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Şu anda yoğun kar yağışı Muş, Erzurum, Kars ve Gümüşhane'de sürüyor. Peki, Erzurum, karısı virgülü Muş ve Gümüşhane'de yarın (bugün) okullar tatil mi? 25 Mart 2022 son dakika kar tatili haberleri ve detaylar haberimizde...

25 Mart 2022 Cuma Kars'ta bugün okullar tatil mi?

Kars'ta kar yağışı etkili olmaya devam ederken Özellikle bazı ilçelerde ulaşım problemleri yaşanıyor. 24 Mart Perşembe günü için Sarıkamış ve Digor ilçelerinde kar tatili yapılmıştı. Köy okullarının tamamı ve aynı zamanda taşımalı eğitim sağlanan Özel eğitim öğrencileri de dahil olmak üzere okullarda eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmişti. Henüz 25 Mart Kars'ta okullar tatil açıklaması gelmedi. Ancak kar yağışının hala devam ettiği bölgede Gece saatlerinde haberin Geleceği tahmin ediliyor.

25-mart-2022-cuma-erzurum-kars-gumushane-musta-yarin-okullar-tatil-mi-valilik-son-dakika-kar-tat-2

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

25 Mart 2022 Muş'ta bugün okullar tatil mi?

 Olumsuz hava koşulları nedeniyle Muş Valiliği tarafından da son dakika açıklaması yapıldı notla Muş'ta 24 Mart 2022 Perşembe günü için il genelinde Eğitime bir gün süreyle ara verildi. Henüz 25 Mart günü için bir açıklama yapılmadı. Ancak olumsuz hava koşullarının hala devam ettiği bölgede Valilik tarafından Yarın içinde kar tatili kararı alınması bekleniyor.

25 Mart 2022 Cuma Erzurum'da bugün okullar tatil mi?

 Olumsuz hava koşullarının devam ettiği Erzurum'un bazı ilçelerinde de okullar tatil edildi. Erzurum'un Palandöken, Yakutiye, Aziziye ilçelerinde olumsuz hava koşulları ile nedeniyle 24 Mart Perşembe günü Eğitime bir gün süreyle ara verilmişti. 25 Mart Cuma günü için henüz Erzurum'da bir açıklama bulunmuyor.

25 Mart 2022 Cuma Gümüşhane'de bugün okullar tatil mi?

Gümüşhane'nin bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı Hala sürüyor. Özellikle Torul ve Kürtün ilçelerinde kar yağışı nedeni ile yüzyüze eğitime ara verildi. Aynı zamanda taşımalı sistemle eğitim gerçekleşen okullarda da okullar tatil edildi. 25 Mart 2022 Cuma günü için Gümüşhane'de bir açıklama yapılmadı.