25 Noel filmi izleyecek kişiye 20 bin lira verilecek!

Yıllardır "Keşke sadece film izleyerek para kazanabilsem" hayaliyle büyüyen bir nesil olarak bunun, gerçek bir iş teklifine dönüştüğünü de görmüş olduk. Zira ABD merkezli olan bir site bu işi yapacak kişiye 25 günde 2 bin 500 dolar verecek.

Genel 02.12.2020 - 12:06 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Yıllardır "Keşke sadece film izleyerek para kazanabilsem" hayaliyle büyüyen bir nesil olarak bunun, gerçek bir iş teklifine dönüştüğünü de görmüş olduk. Zira ABD merkezli olan bir site bu işi yapacak kişiye 25 günde 2 bin 500 dolar verecek. Reviews.org adlı sitenin Noel için yayımladığı iş ilanı sinemaseverler tarafından heyecanla karşılandı.

25 günde 25 Noel filmi!


Koronavirüs salgını nedeniyle insanları evde kalmaya davet eden çağrılar her geçen gün artıyor. Salgının etkilerini en aza indirmek için iş ilanları bile verilmeye başlandı. Reviews.org sitesinin ilanına göre Noel temalı 25 filmi 25 günde izleyecek olan kişiye 2 bin 500 dolar ödül verilecek. İş ilanının duyurulmasıyla sosyal medyada gündeme oturması bir oldu.


Dijital platformlara bir yıllık ücretsiz üyelik!


Sitede bu iş için başvuru yapacak bir kişi seçilecek. Bu kişi isterse kendisinin seçtiği Noel temalı 25 filmi 25 günde izleyecek ve daha sonrada bir anket üzerinden değerlendirecek. İşi alan kişiye 2 bin 500 dolar (20 bin lira) ödülün yanı sıra bir yıl süresince ücretsiz Amazon Prime, Netflix, HBO Max, Disney+, Hulu ve Hallmark Movies Now üyeliği verilecek.

Başvurular ne zaman sona erecek?


İş ilanını, "Biliyoruz hayalleriniz gerçek oldu" şeklinde paylaşan site, Home Alone ve The Grinch filmlerin listeye eklenebileceği tavsiyesinde bulundu. İş için son başvuru tarihinin 4 Aralık olduğu, sonuçların ise 7 Aralık'ta açıklanacağı kaydedildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@