Haber olarak yayınlanan bu destek kredisinde 10 bin TL'Ye kadar gelir belgesiz onay verilecek. Bankalar kendi sosyal medya hesaplarında bu krediyi paylaştı. İhtiyaç kredileri müşterilere belirli şartlarda ve belirli limitlere göre verilmektedir. Sizde eğer 10.000 TL kredi almak istiyorsanız bu krediyi bazı bankalar şubelere bile gitmeden gelir belgesiz veriyorken, bazı bankalar evraklarınızı isteyerek sizlere kredi vermektedirler. Yazımızda sizlere kredi veren 3 banka hakkında bilgiler vereceğiz. Size uygun olan banka şubesinden kredi başvurusu yaptığınızda hemen sonuç alacak ve kullanmak istediğinizde aynı gün içinde kredinizi kullanacaksınız. Bu kredileri alabilmeniz için banka şartlarına uygun müşteri olmanız, kredi notunuzun da yüksek olması gerekmektedir. Şimdi sizlere başvuru yapacağınız bu 3 banka hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

ING 10.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Oturduğunuz yerden başvuru yaparak ne kadar kredi onayı alacağınızı göreceğiniz bankalardan birisi ING Bank olmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler, kredi notuna göre faiz oranından yararlanıp 10.000 TL krediyi gelir belgesiz olarak kullanabilmektedirler. Kredi alacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirler. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girerek, buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. ING Gelir belgesiz kredi başvurusu yaptığınızda kredi onayı alırsanız banka şubesinden gelir belgenizi götürmeden hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

kredi-basvurusu-1

Bankada bir hesabı olan ve ING Mobil uygulamasını kullanıp, internet bankacılığı işlemi yapan müşteriler ise bankaya gitmeden onaylanan kredilerini hesaba atabilirler. Bunun için tek gerekli internet şifresidir. İnternet bankacılığına girerek kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen size kredi onayı verecektir.

Akbank 10.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz kredilerde en çok tercih edilen banka Akbank olmaktadır. Bu banka üzerinden alacağınız kredileri internet üzerinden kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler Akbank Direkt uygulamasına girdikten sonra hemen kredi başvurusu yapabilirler ve bu şekilde kredilerinin onayını aldıktan sonra onaylanan tutarı hesaba atabilirler. Kredi alacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar vade oluşturabilmektedirler. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi onayından faydalanabilirsiniz. Banka isteyen müşterilere 3 ay ertelemeli de kredi imkanı vermektedir.

2500-5000-7500-10000-tl-gelir-belgesiz-sadece-kimlikle-veya-online-kredi-veren-bankalar-yayinlan11

Enpara 10.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

Ülkemizdeki dijital bankalardan birisi olan enpara.com bankası 10.000 TL kredi verdiğinde müşterilerinden gelir belgesi istememektedir. Sizlerde bankadan kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız online olarak bu krediyi kullanacak ve imza atmadan bankaya gitmeden kredinizi kullanabileceksiniz. Başvuru için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet sitesinden veya mobil bankacılıktan hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Enpara QNB Finansbank politikalarına göre kredi onayı vermektedir. Bunun için kredi skorunuzun yüksek olması gerekiyor.