2.500 ve 5.500 TL maaş verilecek! Ev hanımı, öğrenci, emekli için ek iş fırsatı! İŞKUR iş ilanları başvurusu

2.500 ve 5.500 TL maaş verilecek! Ev hanımı, öğrenci, emekli için ek iş fırsatı! İŞKUR iş ilanları başvurusu. 2021 evde ek iş fırsatları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 22.08.2021 - 19:07 22.08.2021 - 19:07 Volkan Arık

2.500 ve 5.500 TL maaş verilecek! Ev hanımı, öğrenci, emekli için ek iş fırsatı! İŞKUR iş ilanları başvurusu. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler evde yapabilecekleri ve para kazanabilecekleri iş arayışlarına devam ediyor. Özellikle İŞKUR tarafından yayınlanan evde iş imkanları sayesinde birçok kişi evinden bile çıkmadan aylık belli bir miktarda para kazanma şansını elde ediyor. Sadece İŞKUR ilanları ile değil aynı zamanda yeni iş fikirleri ile de evinizde dilediğiniz kadar para kazanmak mümkün. Evde yapabileceğiniz ek iş imkanları ve detaylar haberimizde…

2021 evde ek iş fırsatları güncel olarak birçok kişi tarafından araştırılıyor. Özellikle zamanının büyük çoğunluğunu evinde geçiren ev hanımı öğrenci ve emekliler İŞKUR tarafından yayınlanan evde ek iş ilanları ile hem evlerinden çıkmadan para kazanma hem de vakit geçirme imkanı buluyor. Koronavirüs salgını başladığı dönemden bu yana da evde ek işleri olan ilgi son derece büyük. Maddi anlamda sıkıntı çeken vatandaşlar İŞKUR evde ek iş imkanları sayesinde rahat bir nefes alma imkânı buluyor. Peki evde yapılabilecek ek işler neler? Evde ek iş fikirleri ve detaylar haberimizde...

2500-ve-5500-tl-maas-verilecek-ev-hanimi-ogrenci-emekli-icin-ek-is-firsati-iskur-is-ilanlari-bas-1

MAKALE YAZARLIĞI YAPMAK

Günümüzde internetin önemi oldukça büyük. İnternet siteleri arttıkça insanlar için evden para kazanma katılırdı açılıyor. Çünkü site ziyaretçilerinin dikkatini çekebilmek amacıyla sürekli olarak kendini güncel tutmak istiyor. Bu durumda da makale yazarlarına ihtiyaç oluyor. Evde ek iş arıyorsanız makale yazarlığı yaparak aylık ciddi anlamda paralar kazanabilirsiniz. İnternette birçok site makale yazarı arıyor hata birçok personel alımı Sitesi üzerinden de bu yönde ilanlar açılıyor.

EVDE PAKETLEME İŞİ

Evde mandal paketleme, evde kına paketleme, evde davetiye katlama gibi birçok farklı iş grubu da günümüzde evde ek iş arayanlar için iyi bir gelir kapısı haline dönüştü. Özellikle son dönemlerde İŞKUR'un da bu yönde ilanlar yayınlanması ile birlikte ev hanımları daha kolay bir şekilde ek iş bulma imkanı yakalıyor. Yine aylık 1000 1500 TL civarında bu işlerden para kazanmak mümkün.

EVDE ÜRÜN PAKETLEME İŞİ

Yukarıda belirttiğimiz mandal paketleme kına paketleme işleri dışında evde paketleme yapabileceğiniz başka işler de var. Takı ürünleri, balon, plastik bardak çatal kaşık gibi ürünleri de evde paketleyerek para kazanma imkanınız bulunuyor. Bunun yanında Tabii ki birçok firma Tekstil ürünlerine de evde paketleme işi olarak veriyor.

2500-ve-5500-tl-maas-verilecek-ev-hanimi-ogrenci-emekli-icin-ek-is-firsati-iskur-is-ilanlari-bas-2

EL İŞİ ÜRÜNLER YAPIP SATMAK

Özellikle ev hanımları için evde ek iş olarak el işi ürünler yapıp satmak da bir seçenek gibi görünüyor. Örgü işlerinde yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bunu gelire çevirebilirsiniz. Sermayenizi kendiniz belirleyerek sosyal medya platformları üzerinden ya da birtakım satış siteleri üzerinden yaptığımız ürünleri satabilirsiniz.

EV YEMEKLERİ YAPARAK KAZANÇ SAĞLAMAK

Yemek yapmayı seviyorsanız ve çeşit çeşit ev yemeği yaparım diyorsanız ek iş olarak evde yemek yapıp satmak da diğer bir seçenek olacaktır. Özellikle organik yiyeceklere olan ilgi günümüzde son derece fazla Evde yapılmış ürünler internet üzerinden yoğun talep Görüyor. Sadece günlük yemekler değil isterseniz kuru gıdalar hazırlayarak da bunları internet üzerinden satışa çıkabilirsiniz.

EVDE SABUN VE MUM YAPMAK

Koronavirüs salgını sırasında insanlar evine kapanınca birçok hobi edilmeye başladı. Evde sabun ve mum yapmak da bunlardan bir tanesi. Peki bu salgın döneminde edindiğiniz bu hobiyi gelir kapısı olarak kullanmaya ne dersiniz? Artık sosyal medyada ve satış siteleri üzerinde bu şekilde çok sayıda satış yapan kişi var. Siz de evde sabun yaparak mum yaparak bunu gelire çevirebilirsiniz.

2500-ve-5500-tl-maas-verilecek-ev-hanimi-ogrenci-emekli-icin-ek-is-firsati-iskur-is-ilanlari-bas-3

EVDEN KOÇLUK VE DANIŞMANLIK YAPMAK

Evde yaşam koçluğu evde spor eğitmenliği gibi birçok yeni iş dalı koronavirüs salgını ile birlikte hayatımıza girdi. Bu yönde kurs veren firmalardan eğitim alarak sizde evinizden Online olarak eğitim verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@