26 Aralık Burç Yorumları. 26 Aralık 2019 Perşembe günlük burç ve astroloji yorumu.

26 Aralık Burç Yorumları. 26 Aralık 2019 Perşembe günlük burç ve astroloji yorumu. 26 Aralık Perşembe burç yorumları ne diyor. Uzmanından 26 Aralık 2019 Perşembe günü burç ve astroloji yorumu. 26 Aralık Burç yorumları sizlerle.26 Aralık Burç YorumlarıAstroloji uzmanları Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 26 Aralık burç yorumlarını açıkladı. Güneş Tutulması en çok hangi burçları etkileyecek? Venüs’ün Kova burcuna geçmesinin sonuçları neler olacak? Jüpiter hangi burçları destekliyor?26 Aralık 2019 Perşembe Burç Yorumları20 Aralık’ta Kova burcuna geçiş yapan Venüs, 14 Ocak’a kadar yolculuğuna devam edecek. Aralık ayının son haftasında Kova teması tüm burçları etkileyecek. Yılın son gökyüzü hareketiyse; Güneş Tutulması olacak. Şansın ve bereketin gezegeni Jüpiter, Güneş Tutulmasını destekliyor. Bu nedenle tüm burçları olumlu yönde etkileyecek. Özellikle kariyer ve finans konularında yepyeni gelişmelere hazırlıklı olun. Merakla takip edilen 26 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Hava grubu burçları İkizler, Kova ve Terazi açısından ev ve aile konuları öne çıkıyor.Teraziler evlerinde yeni düzenlemeler yapabilir ya da taşınma kararı alabilir. Aile ilişkilerindeki sorunları çözüme kavuşturmak için harekete geçebilir. Akrep burçları hırsları ve azimleri sayesinde iş arkadaşlarının kıskançlığına maruz kalabilir. Emeklerinin karşılığını alabilecekleri bu süreçte şansta yanlarında olacak. Yeni bir araba alabilir ya da yatırım yapabilirsiniz. Farklı projelerde çalışmanız için imkanlar doğacak. Kariyer açısından son derece verimli bir süreç yaşayacaksınız. Güneş Tutulması en çok Akrep burçlarına olumlu yönde yansıyacak. Başak burçları, Aralık ayının son haftasında kariyerden ziyade aşkla dolu geçirecekler.Aşk yönünden şanslı olacağınız bu süreçte seçeneklerinizi doğru değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Kariyerine her zaman öncelik tanıyan Başaklar için 2020 yılı aşk dolu geçecek. Halihazırda ilişkiniz varsa; evlilik boyutunda ilerleme sağlayabilirsiniz. Aslan burçları da tıpkı Akrepler gibi iş hayatlarında sorunlar yaşayabilir. İşteki statünüz artacak ve üstleriniz tarafından çabalarınız taktirle karşılanmaya başlayacak. İkizler cephesinde tutulmanın etkileri 8’inci evlerinde olacağı için finans kaynaklı olacak. Bu hafta kredi ve borç konularına dikkatle yaklaşmanızda fayda var.

KOÇ BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 

Bugün çevresel ilişkilere çok önem vereceksiniz. Mantığınızı kullanabileceğiniz bir takım girişimciliğiniz ön plana çıkarken, fikirleriyle bağdaşabileceğiniz kişilerle birlikte olacaksınız. Ay'ın bulunduğu konum,değişim konusunda dikkatli olmanızı isterken, kararlarınızda farklılıklar göstereceğinizi vurguluyor.

 

BOĞA BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

  

Bugün, harcamalarınız konusunda farklı bir duyum içindesiniz. Çevresel ilişkilerinizle ilgili harcamalarınız masraflarınızın artmasına neden olacaktır. Eski dostlarınızdan alacağınız haberler, duygusal anlamda size motivasyon sağlayacaktır. İşinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz bir gün içindesiniz. Çevrenizden destek sağlayacaksınız.İKİZLER BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 

İçinizdeki coşkulara yön vermekte zorlanabilirsiniz. Bugün değişimler içindesiniz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamadığınız zaman,huzursuz oluyorsunuz. Beraberliğinizde karşı tarafın ilginç felsefi düşüncelerinden etkileneceğiniz bir gün. Sizden güven duygusu beklediği için ona bunu sağlamanızı bekliyor.YENGEÇ BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

  

Bilinçaltınızda düşündüğünüz her şeyin, somut bir şekilde ortaya çıkarmak için, çeşitli alternatiflere sahipsiniz. Bugün, iş yaşantınızda duygusal yüklenmelere karşı kendinizi korumak zorunda kalabilirsiniz.. Görüşeceğiniz kişilerin, sizinle aynı fikirde olmayacakları için, size karşı tepki oluşturabilirler.

 

ASLAN BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Gezegenlerden aldığınız sert açılar sizi gerilim içinde bırakabilir. Bilinç altınızda sorumluluk duygunuzun yoğun olmasından dolayı, kendinizi önlenemez bir içsel baskı altında bulabilirsiniz. Bugün, arkadaşlarınız ve dostlarınızla aranızda, birbirinize destek veren iletişimleriniz olacak.BAŞAK BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

 

Alışkanlıklarınız ve peşi sıra gelen yenilikler arasında bocalayacağınız bir gün. Güncel yaşamınızda karşı karşıya olduğunuz olayda, mantık tarafı ağır basan sonuç alabilirsiniz. Mevcut bulunan durumun, bir sonraki adımda, zorunlu olarak ortaya çıkaracağını düşündüğünüz konuda, gerekli yenilikleri de yaparak hazırlanıyorsunuz.TERAZİ BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

 

İdealleriniz doğrultusunda hareket ederken; iş tecrübenizden fazlasıyla yararlanacaksınız. Fakat, karşılıklı kazanım isteklerinin çelişmesi nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Bu noktada da, güçlü bir şekilde ısrarcılığınızı sürdürecek, gerekirse ilgili kişilere tavrınızı koyacaksınız. Bu arada, değişik fikirlere açık olun.AKREP BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) Aşkta daha cesurca davranıyor ve isteklerinizi tüm ayrıntısıyla partnerinize ifade edebiliyorsunuz. Fakat, biraz daha toleranslı konuşmalar yapmak, daha sonraki günler de zor durumlarla karşılaşmanızı engelleyecek. Çünkü, şimdi ani tepkiyle sarf edeceğiniz sözler, sonra sizi üzebilecek bir niteliğe bürünebilir.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları


YAY BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 

Yaşantınızla ilgili süreçlerde çeşitliliğe ihtiyacınız var. Değişik fikirler arasında gidip-gelmeler size pek yarar getirmese de, sonuçta ruhsal durumunuzun canlı ve enerjik olmasını sağlıyor. Fakat, ayni anda, tüm düşündüklerinizi pratik yaşamınıza geçirmeniz imkansız. Bu konuda partnerinizin sözlerine kulak verin.OĞLAK BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) Kararlı bir şekilde yapıcılığınız,sabır ve azim duygunuzu giderek arttırıyor. Çevrenizden gelecek uyarı sinyalleri, işinizle ilgili gelişmelere karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacak. Bu konuda zihniniz her an tetikte. Bu tür bir bekleyiş gergin bir atmosfer yarattığı için, sinirlerinize hakim olamayacağınız anlar olabilir.KOVA BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)Aşk hayatınızda yenilikler aradığınız bir gündesiniz. Partnerinizle birlikte, değişik ortamlara özlem duyarak, hobi niteliğinde çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Fakat, bu seçenekler arasında inatçı tavır sergilememeye çalışın. Çünkü; bu tür davranışlar, sizi hiç nedensiz tartışma ortamına götürüyor.BALIK BURCU 26 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

 

Değişime açık olduğunuz bir gün. Kişisel olarak; sizin için önemli olan sorunlarınızda köklü farklılıklar var. Parasal konularda çevreniz tarafından sunulan parametrelere önem verin. Bu tür iletişimler sonucu; satın almanız gereken konular belirgenleşecek fakat, yine de ısınamadığınız önerilere hemen saplanıp kalmayın.