ATV ekranlarının sevilen dizisi EDHO 26 Ekim Salı var mı yok mu? Neden yok? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 200. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bugün var mı yok mu? Haberimizde sizlerle...

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni sezon heyecanı yaşanıyor. Geride kalan sezonların ve 199 bölümün ardından gözler EDHO 200. bölüme çevrildi. Ve nefesler tutuldu! EDHO 200. bölümde İlyas şoku yaşanıyor! İlyas Çakırbeyli Amerikalılar tarafından infaz ediliyor. Hapisteki Hızır Çakırbeyli, İlyas'ın ölümüyle sarsılacak! Tüm Çakırbeyliler intikam yemini ediyor. Peki EDHO 26 Ekim yeni bölüm var mı yok mu? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu akşam var mı yok mu? EDHO Bugün var mı yok mu? 26 Ekim EDHO yeni bölüm detayları ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 200. bölüm yayın tarihi haberimizin devamında sizlerle.

EDHO 26 EKİM YENİ BÖLÜM (200. BÖLÜM) VAR MI YOK MU?

edho-5

Her hafta Salı akşamlarının reyting birincisi EDHO'nun yeni sezonu başlıyor! 200. bölümüyle yeni sezona merhaba dyecek EDHO'nun yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak! 26 Ekim Salı akşamı saat 20:00'da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 200. bölümü yayınlanacak ve izleyicisiyle buluşacak.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

ATV 26 EKİM SALI YAYIN AKIŞI

ATV'nin 26 Ekim Salı akşamı yayın akışında "20.00 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" bulunuyor. Böylece EDHO tutkunları merakla bekledikleri 200. bölümü bu akşam izleme şansı yakalayacaklar. EDHO 200. bölüm 26 Ekim Salı (Bu Akşam) saat 20.00'dan itibaren ATV ekranlarında olacak.

İLYAS'IN ÖLÜMÜ ÜZÜYOR

Masada Çakırbeyliler'i ve masanın tümünü temsil eden İlyas, Hızır'ın cezaevinde olduğu günde Amerikalılar tarafından öldürülüyor! Artık her şey değişecek. İlyas'ın ölümüyle birlikte Çakırbeyliler ve dostları Amerika dahil herkesi karşılarına alacaklar.