26 Temmuz - 1 Ağustos 2021 haftası burç yorumları size neler söylüyor? İşte 26 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

26 Temmuz 2021 günlük burç yorumları ve 26 temmuz 1 Ağustos haftası burç yorumları belli oldu. Bu hafta gökyüzü son derece hareketli O nedenle ruh haliniz biraz fazla kırılgan olabilir. Ay bu hafta da kova burcunda yolculuğuna devam edecek. Ancak pazar günü boğa burcuna geçiş yapacak. 26 Temmuz haftası burç yorumlarını etkileyecek en önemli gökyüzü olayı ise Mars’ın Başak burcuna geçişi olacak. İletişim konularında bu hafta oldukça dikkatli olmanızda ve aklınızı kullanmanızda yarar var. Merkür ise bu hafta Aslan burcunda yolculuğuna başlıyor. Ayın oluşturacağı açı nedeniyle kendinizi biraz huzursuz ve huysuz hissedebilirsiniz. Peki burçlar bu hafta size neler söylüyor? aşk para sağlık alanında burcunuzu hangi gelişmeler bekliyor? işte 26 Temmuz- 1 Ağustos 2021 haftası burç yorumları!

KOÇ BURCU 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Özellikle aşk ve ilişki konularında bu hafta Özen göstermeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Eğer çocuğunuz varsa biraz daha fazla ona zaman ayırmanız İyi olacaktır. İlişkilerinizde bir sorun olmasını istemiyorsanız mutlaka daha fazla fedakarlık yapmalısınız.

BOĞA 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

26 Temmuz haftası boğa burçları için biraz daha ticari gelişmelerin yaşanacağı bir hafta olacak. Ticaret açısından bu hafta güzel girişimler yapabilirsiniz ancak Kripto para ve borsa gibi alanlarda yatırım yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Daha fazla kazanma hırsı ile paranızı çok fazla riske atmayın yoksa mağdur olabilirsiniz.

26-temmuz-1-agustos-2021-haftasi-burc-yorumlari-bu-hafta-burclar-icin-stresli-ve-yogun-gececek-1

İKİZLER BURCU 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Sevgili ikizler artık ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırmanın vakti geldi. Onlarla güzel zaman geçirebileceğiniz bir hafta olacak. Evinizde tadilat işleri yapmaya karar verdiyseniz onun için de uygun dönem gibi görünüyor. Kariyerinizle ilgili bazı kötü durumlar ortaya çıkabilir ama yine de genel anlamda olumlu geçireceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta sevdiklerinize zaman ayırın ve bol bol dinlenin.

YENGEÇ BURCU 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Bu hafta arkadaşlarınız ve yakın çevrenizde güzel zaman geçirmek için bir engeliniz bulunmuyor. Özellikle maddi anlamda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir hafta geçireceksiniz. Eğer harcama konusunda dikkatli olursanız birikim yapmak için bile fırsat yaratabilirsiniz.

ASLAN BURCU 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Maddi konularda oldukça güzel gelişmelerin yaşanacağı bir hafta sizin için başlıyor sevgili aslanlar. Ancak bir yandan da bazı sıkıcı konular ve gelişmeler karşınıza çıkabilir. Eğer daha olumlu bir şekilde hayata bakmaya başlarsanız sorunların üstesinden de daha kolaylıkla gelebilirsiniz. Bu hafta retro hareketleri de var O nedenle farkındalığınız biraz yüksek olabilir.

BAŞAK BURCU 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Maddi ve manevi gelişmeler bu haftanın ilk gününden itibaren gündeminizde olacak. Biraz hareketli bir hafta geçireceksiniz ve karşınıza bir takım engellemeler çıkacak. Tarafsız bir gözle gelecek olan teklifleri ve eleştirileri değerlendirmeniz de fayda var. Bu hafta çevrenizdeki insanların niyetini net olarak anlayabilirsiniz.

TERAZİ 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Hafta başından itibaren biraz içine kapanmış bir şekilde kendinizi bulabilirsiniz. Daha sosyal bir hayat yaşamaya gayret göstermeniz de fayda var yoksa depresyon kaçınılmaz olur. Asosyal bir kişilik özellikleri gösterme riskiniz oldukça yüksek Ancak bu durumu aşabilirsiniz. Bu hafta Kas ve eklem ağrıları baş gösterebilir sağlığınıza dikkat edin.

26-temmuz-1-agustos-2021-haftasi-burc-yorumlari-bu-hafta-burclar-icin-stresli-ve-yogun-gececek-2

AKREP 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Oldukça sosyal ve keyifli bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler, Üstelik bu hafta şansınız da son derece yüksek. Kendinizi sosyal ortamlara bırakabilir tanımadığınız insanlarla yeni ortamlara girebilirsiniz. Sosyal olmaktan korkmayın kendinizi rahat bırakın ve hayatın tadını çıkarmaya bakın. Ayrıca Aşk konusunda da bu hafta güzel gelişmeler görünüyor.

YAY 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Sevgili yaylar kariyeriniz ve işinizle ilgili bu hafta bazı eleştiriler alabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin çünkü her şey yoluna girecek. Romantizm ve aşk konularında biraz uzak durmanız da fayda var. Daha çok işinize ve kariyeri odaklanmanız sizin için iyi görünüyor.

OĞLAK 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Sevgili oğlaklar bu hafta sizin için oldukça gerilimli başlıyor. Eğer üst mahkemelere devredilmiş bir davanız varsa karşınıza bazı sorunlar çıkabilir haberimiz olsun. Gereksiz yere eşiniz yada ortağınız ve birtakım tartışmaların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Biraz daha sakin kalmaya Özen gösterin.

KOVA 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

Bu hafta kendinizi biraz gergin konuların ortasında bulabilirsiniz. Resmi işler miras konuları nafaka Sigorta gibi bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Planlı davranırsanız bu sıkıntıları da ortadan kaldırmanız mümkün.

BALIK 26 TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

 Sevgili Balıklar, hafta başından itibaren size karşı cephe almış bir takım insanlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Özellikle hayal kırıklığı yaşaya açık olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bir yerden sonra yaşayacağınız bu sıkıntılar sizi bezdirebilir ancak kendinize haksızlık etmeden doğru adımlar atmaya özen göstermeniz de fayda var.