Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 27 Kasım burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Dolunay ne zaman başlayacak? Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Ve

TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı! TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı!
Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 27 Kasım burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Dolunay ne zaman başlayacak? Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi aşk hayatınızı nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

27 Kasım 2020 Cuma Burç Yorumları!

Kasım ayının son haftasında da gökyüzü hareketleri hayatınız üzerinde önemli etkilerde bulunacak etkileşimlere sahne oluyor. Gezegenler arasındaki kontaklar ve Ay’ın konumu nedeniyle anlık duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Merkür ve Neptün arasındaki üçgen açının etkilerini hafta sonuna kadar hissetmeye devam edeceğiz. Yumuşak bir geçiş süreci olarak değerlendirilmesi gereken bir dönem içerisinde bulunuyorsunuz. İletişimin dili geçtiğimiz günlere kıyasla yumuşamasına rağmen; ilişkiler ve aşk alanında güven problemleri meydana gelebilir. Sezgilerinizin artmaya başlayacağı bu süreçte Venüs’ün Akrep burcuna geçmesinin etkilerini de hissedeceksiniz. Aşk konusunda kararlıksızlıklara düşeceğiniz, duygularınızdan emin olmakta zorluk yaşayacağınız bir dönem içerisine girmiş bulunuyorsunuz. Kasım ayının son gününden Dolunay meydana gelecek. 14 Kasım’da yaşanan Yeni Ay’ın etkilerini silecek olan Dolunay, kariyer ve iş alanlarında destekleyici konumda bulunacak. Dolunay dönemine kadar hayatınızdaki düzensizlikleri sona erdikmek isteyebilirsiniz.

Aşkın gezegeni Venüs’ün Akrep burcuna geçmiş yapmasıyla beraber ilişkinizdeki liderlik pozisyonunu sorgulamaya başlayacaksınız. Partnerinizin bugüne kadar sergilediği hareketlerin altındaki nedenleri deşmeye başlayabilirsiniz. Geçmişte rahatsızlık duymadığınız ya da tepki göstermediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Sessiz kalmayı tercih ettiğiniz her olayla ilgili duygularınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Sağlam temeller üstünde yükselmeyen her ilişki için kritik bir süreç yaşanacaktır. Özellikle evlilik gibi gelecek planları bulunan kişilerin ilişkileriyle ilgili önemli bir sorgulama sürecine gireceği uyarısında bulunabiliriz. Ay Koç burcunda ilerlemeye başladı. Koç burcunun özelliklerinin hakim olacağı bu süreçte değişim ve dönüşüm hareketinin hız kesmeden devam edeceğini söyleyebiliriz. Öfkenizi kontrol altında tutmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Duygularınızı uç noktalarda yaşayacağınız bu süreçte sert tepkiler vermekten kaçınmayacaksınız. Açık ve net ifadeler kullanmaya meyilli olacaksınız. Bazı sözcüklerin camdan keskin olacağını unutmadan hareket etmelisiniz.

İleride pişmanlık yaşamamak için duygularınızı kontrol altında tutmaya odaklanmalı ve ani tepkiler, öfke krizlerine karşı sakin kalmaya çalışmalısınız. İlgiyle takip edilen 27 Kasım burç yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Ateş grubu burçları Koç, Aslan ve Yay açısından Jüpiter tarafından desteklendikleri bir gün yaşanacaktır. Venüs’ün de Koç burcuna geçmesi ateş grubu burçlarının aşk alanında ilerlemesine yardımcı olacaktır. Yeni ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. Sadece özel hayatınızla ilgili değil, iş hayatınızda da yeni kontaklar kurmanıza yardımcı olacak gelişmeler yaşanacaktır. Ortaklık anlaşmaları yapabilirsiniz. Koç burçları lider özelliklerinin etkilerini çevrelerindeki insanlara hissettirecektir. Gün içerisinde hayat enerjinizin yüksek olması çalışma temponuzu artırmanızı sağlayacaktır. Sosyal yaşamanızdaki insanlarla aktiviteler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Fiziksel değişim için gerekli olan motivasyon gücüne sahip olacaksınız. Aslan burçları da kişisel bakımlarıyla ilgilenebilir. Hevesinizin yükselmesiyle birlikte iş alanında farklı yatırım planları yapabilirsiniz. Hayata pozitif açıdan bakmaya meyilli olacağınız bir gün geçireceksiniz.

Lakin, iyimserliğinizin dozajı yüksek olacağı için fazla risk alma tehlikesiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Dikkatli ve emin adımlarla ilerlemeye odaklanmanız faydalı olacaktır. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise aile ilişkileri ve sağlık konularının öne çıktığı bir gün yaşanacak. Gün içerisinde baş bölgenizde rahatsızlıklar duyabilirsiniz. Baş ağırısı, migren ve halsizlik nedeniyle çalışma temponuzda düşüş yaşanabilir. Dinlenmeye daha fazla zaman ayırmanız gereken bu süreçte hırslı ve mücadeleci yönünüzde açığa çıkıyor. Karşılaştığınız güçlüklerle savaşmak için gerekli olan motivasyon gücünü kazanacaksınız. Öfke problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.

27 Kasım 2020 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Bugün iletişim konusunda istemediğiniz aksilikler kapınızı çalabilir. Görüşmek istediğiniz yakınlarınıza ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Beklenmeyen masraflar gündeme gelecek. Biriktirdiğiniz paralarınızın gereksiz bir şekilde tükenmesiniz istemiyorsanız, bazı önlemleri almalı ve içsel disiplininizi sağlamalısınız.

27 Kasım 2020 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Sevdiklerinizin sorunları gündeme gelecek ve sizden onlara destek vermeniz beklenecektir. Bugün anaç duygularınızın atakta olması, yakınlarınızın yaşamını kolaylaştırabilir. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız.

27 Kasım 2020 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Yeni başlayan ilişkiler konusunda aceleci kararlar almamalısınız. Sürekli değişim yaşıyorsunuz. Uzun vade işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün Merkür ve Ay size olumlu destek veriyor ve kariyer ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarıyor.

27 Kasım 2020 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Garantili işlerden hoşlandığınız için yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz. Ay ve Merkür yazılı anlaşmalar konusunda sizi destek verirken, zihinsel aktivitenizi de yüksek seviyede tutuyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

27 Kasım 2020 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Maddi konularda istediğiniz bağlantıları gerçekleştirmek için sosyal statünüzü kullanabilirsiniz. Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yapacaklarınız konusunda kesin bir plan dahilinde çalışmalar üretmelisiniz. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır. Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak.

27 Kasım 2020 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Duygusal konularda ise, sevdiğiniz kişi başına buyruk davranmakla sizi üzebilir. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Ayaklarınıza dikkat etmelisiniz.

27 Kasım 2020 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. İçinizde sakladığınız bazı duygularınızın da açığa vurulmasından hoşlanmadığınız için, her zamankinden şaşırtıcı bir tabloyla ortaya çıkabilirsiniz. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız. Bugün mide problemleriniz olabilir.

27 Kasım 2020 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kişisel becerinizle yeteneklerinizi birleştirme konusunda oldukça pozitif bir tablo oluşturacak ve kişisel tatmin sağlayacaksınız. Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Bugün kısa bir tatil yaparak enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

27 Kasım 2020 Cuma YAY Burç Yorumu:

Duygusallığınızın ön planda olacağı bir gün. Birlikte olduğunuz arkadaşlarınızın sözlerini yanlış algılayabilir ve onlarla gereksiz bir tartışma başlatabilirsiniz. Fikirlerinizden ödün vermemeniz dostlarınızın arkanızdan konuşmasına neden olabilir. Aşırı iştahlı bir yapıya sahipsiniz. Güzel sofralara ve yiyeceklere dayanamıyorsunuz.

27 Kasım 2020 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Sadece kendinizi düşündüğünüzün farkında değilsiniz. Size verilen her işi enine boyuna sorguluyorsunuz. Çevrenizde gelişen olaylara güçlü bir sezgi ve mantık bileşkesi ile yaklaşıyor olmanız kendinizi ifade etme konusunda sizi ayrıcalık sağlıyor. Fakat, kullandığınız yanlış sözcükler, iş fırsatları kaçırmanıza neden olabiliyor.

27 Kasım 2020 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Kazançlarınızı artırma konusunda sezgisel bir yeteneğe sahipsiniz. Bu özelliğinizi kullanmalısınız. Bugün duygusal konularda kendiniz değişik sürprizlere hazırlayın. Yeni tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bir yer değiştirme ve yenilenme olayı olabilir.

27 Kasım 2020 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. Ani davranışlardan uzak kalmalı ve çevresel faktörlerden etkilenmemeli, tartışmalardan uzak kalmalısınız.