27 Nisan hava durumu: Hava sıcaklıklarında artış var!

Meteoroloji'nin 27 Nisan Salı günü için hazırladığı hava durumu raporuna göre, Türkiye'nin iç kesimlerinde ve batı kesimlerinde hava sıcaklıklarının 2-6 derece artış göstermesi bekleniyor. 

Güncel 27.04.2021 - 08:52 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Meteoroloji'nin 27 Nisan Salı günü için hazırladığı hava durumu raporuna göre, Türkiye'nin kuzey kesimleri, doğu kesimleri ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğu kesimleri ile Trabzon çevrelerinde yer yer sağanak yağış ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı tahmin ediliyor. 

Türkiye'nin batı kesimleri ve iç kesimlerinde hava sıcaklıklarının 2-6 derece artış göstereceği öngörülüyor. Türkiye'nin diğer bölgelerinde ise hava sıcaklıklarında ciddi bir farklılık beklenmiyor. Türkiye'nin batı kesimlerinde rüzgârın kuzeyden ve kuzeydoğudan eseceği tahmin edilirken, doğu kesimlerinde ise rüzgârın güneyden hafif ve orta şiddette eseceği öngörülüyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nin güneydoğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli rüzgâr bekleniyor. 

İstanbul hava durumu

İstanbul'un 27 Nisan Salı günü parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 18 derece olacağı tahmin ediliyor. 

Ankara hava durumu

Ankara'nın 27 Nisan Salı günü açık ve az bulutlu geçmesi beklenirken, öğle vakitlerinin ardından parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklığın 20 derece olacağı öngörülüyor. 

İzmir hava durumu

İzmir'in 27 Nisan Salı günü az bulutlu ve parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 25 derece olacağı öngörülüyor. 

Antalya hava durumu

Antalya'nın 27 Nisan Salı günü açık ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 25 derece olacağı tahmin ediliyor. 

Zonguldak hava durumu

Zonguldak'ın 27 Nisan Salı günü açık ve az bulutlu geçmesi beklenirken, öğle vakitlerinin ardından parçalı bulutlu geçeceği öngörülüyor. En yüksek sıcaklığın 17 derece olacağı tahmin ediliyor.

Trabzon hava durumu

Trabzon'un 27 Nisan Salı günü parçalı bulutlu geçmesi beklenirken, sabah saatlerinde hafif şekilde sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklığın 12 derece olacağı öngörülüyor.

Erzurum hava durumu

Erzurum'un 27 Nisan Salı günü parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 22 derece olacağı tahmin ediliyor. 

Diyarbakır hava durumu

Diyarbakır'ın 27 Nisan Salı günü açık ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 29 derece olacağı öngörülüyor. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@