Ekranlarda reyting savaşında kim kazandı? 27 Ocak Pazartesi reyting sonuçları kazanan kim oldu? Ekranlarda yeni yayın tarihiyle birlikte muhteşem bir pazartesi akşamı yaşandı. Peki reytinglerde kimin yüzü güldü? Zirvenin sahibi Sefirin Kızı mı Çukur mu? 

Ekranlarda reyting savaşında kim kazandı? 27 Ocak Pazartesi reyting sonuçları kazanan kim oldu? Ekranlarda yeni yayın tarihiyle birlikte muhteşem bir pazartesi akşamı yaşandı. Peki reytinglerde kimin yüzü güldü? Zirvenin sahibi Sefirin Kızı mı Çukur mu? Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı mı?, Show TV'nin rekortmen dizisi Çukur mu?, TRT1 dizisi Vuslat  mı?, Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul mu?, FOX TV'taki Yasak Elma mı? Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan O Ses Türkiye mi?27 Ocak 2020 Pazartesi Reytingleri nasıl? Ekranlarda çok fazla yapımın olduğu pazartesi akşamının reyitngleri henüz belli olmadı. Ancak Sefirin Kızı dizisinin zirveyi kimseye bırakacağını düşünmüyoruz. Öte yandan Çukur onu takip ederken Zalim İstanbul rabet gördü mü merak ediliyor.27 Ocak Pazartesi reyitngleri belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız...

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı


Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir. Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.Yasak Elma 27 Ocak özetiŞahika, Halit ve Leyla’nın yaşadığı ilişkiyi gizli tutmak için elinden geleni yapıp, etrafındakileri yanlış yönlendirir. Yıldız ve Ender, bu zokayı yutar ve Leyla konusunda rahatlarlar. Halit, Nadir’in büyük bir sırrını öğrenir ve onu tehdit eder. Nadir ise Halit’in tehdidine karşı hazırlıklıdır ve beklenmedik hamlesini yaparak Halit’i köşeye sıkıştırır.