28 Ekim 2021 Perşembe günü bankada işi olan işlem yapmak isteyen Milyonlarca kişi arama motorunda aynı sorunun yanıtını araştırıyor. Yarın 28 Ekim 2021 bankalar açık mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 28 Ekim Perşembe günü öğleden sonra tatil olacak. Yani 28 Ekim yarım gün mesai olacak. Peki yarım gün mesai bankaların çalışma durumunu etkileyecek mi? 28 Ekim bankalar kaça kadar açık olacak?

29 Ekim Cumhuriyet bayramı coşkusu şimdiden tüm yurdu sardı. 29 Ekim 2021 Cuma günü Türkiye genelinde resmi tatil olacak. Ancak 29 Ekim'in bir gün öncesi yani 28 Ekim günü de merak ediliyor. 28 Ekim tatil mi? 28 Ekim yarım gün mü gibi soruların yanıtı birçok vatandaş tarafından arama motorunda aranıyor. Özellikle bankada işlem yapmak isteyen kişiler 28 Ekim'de işlem yapıp yapamayacaklarını öğrenmeye çalışıyor. Peki 28 Ekim'de bankalar çalışıyor mu? 28 Ekim bankalar saat kaça kadar açık olacak?

28 EKİM BANKALAR ÇALIŞIYOR MU?

Yarın 28 Ekim bankalar çalışıyor mu sorusunun yanıtı belli oldu. 28 Ekim 2021 Perşembe günü öğleden sonra resmi tatil olacak. Yani bankalarda öğlene kadar mesai yapacak ve öğleden sonra kapanacak. 28 Ekim Yarın bankalar saat 13.00'te kapanıyor. Bankada işi olan vatandaşlar ise işlerini internet üzerinden halledecek ya da takip eden işgününde banka şubeleri üzerinden gerçekleştirecek. Ancak 29 Ekim cuma gününde resmi tatil olması ardından hafta sonu tatilinin girmesi dolayısı ile vatandaşların bankada yapmaları gereken işleri yarın öğleden önce halletmeleri gerekiyor.

29 EKİM CUMA BANKALAR AÇIK MI?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 29 Ekim 2021 Cuma günü tüm yurtta resmi tatil olacak. Bankalar bu nedenle 29 Ekim Cuma günü mesai yapmayacak. Vatandaşlar ise bankacılık işlerini online bankacılık sistemleri üzerinden gerçekleştirecek. Ya da telefon bankacılığı üzerinden bankalardan yardım alabilirsiniz.

Editör: Volkan Arık