3-15 Aralık IBAN numarasına TC Kimlik Son Hanesine Göre Ödemeler Yapılacak! Son Dakika Haber Geldi!

Tc kimlik numarası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 3 ve 15 Aralık tarihleri arasında ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşların TC kimlik numarasının son hanesine göre ödemeleri alabilecekleri bir kampanya hazırlandı. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde aşağıda verilen bankalar tarafından ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. 5 dakika içerisinde sonucunu alabileceğiniz ya kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara kredi puanı uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri verilmektedir. 

KREDİ BAŞVURUSU

Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı! Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu, Finansbank tarafından yapabilirsiniz. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirecek, bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabileceğini duyurdu. 

Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Tc kimlik numarasını gönderecek olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlem yapabilmektedirler. 

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan ödemeler ile birlikte, Denizbank üzerinden kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların acil ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir kampanya hazırlandı. Denizbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin.