3 Aralık Burç Yorumları - 3 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 3 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Satürn ne zaman Kova burcuna geçecek? Güneş Tutulması burçları hangi alanlarda etkil

Gündem 02.12.2020 - 11:45 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 3 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Satürn ne zaman Kova burcuna geçecek? Güneş Tutulması burçları hangi alanlarda etkileyecek? İşte detaylar…

3 Aralık Burç Yorumları

Aralık ayının ilk haftası gökyüzü hareketleri açısından sert geçişlerle dolu olmaya devam ediyor. Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle başlayan süreç, Ay Tutulması’nın yoğun etkileriyle devam ediyor. 14 Aralık’ta meydana gelecek olan Güneş Tutulması ise tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Güneş Tutulmasının burçlar üzerinde farklı alanlarda etkileri olacaktır. Lakin, en temel etkilerin eğitim, iş, kariyer, aşk ve ilişkiler üzerinde olacağını söyleyebiliriz. Sadece Yengeç burçları açısından sağlık konularının öne çıkacağı bir süreç yaşanacak. Satürn ise 17 Aralık’tan itibaren Kova burcundaki yolculuğuna başlıyor. Yaklaşık iki buçuk yıl boyunca devam edecek olan Satürn ve Kova birleşmesinin önemli etkileri olacaktır. Oğlak döneminin sona ermesiyle birlikte hayatınızda ve ilişkilerinizde yeniliklerin, değişim ve dönüşüm sürecinin başladığını hissedeceksiniz. Kariyer ve iş alanlarında daha verimli ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni iş fırsatlarının açığa çıkacağı bu süreçte Satürn’ün baskıcı yönlerinden de nasibinizi almanız kaçınılmaz olacak. Lakin, Satürn hayatınıza düzen ve disiplin getireceği için etkilerini pozitif açıdan değerlendirmek gerekebilir. Merkür’ün Yay burcuna geçmesi iletişim ve teknoloji konularını öne çıkıyor. İletişim problemleri hatta krizlerinden söz edebileceğimiz bu süreç 21 Aralık’a kadar kesintisiz devam edecek.

Aralık ayının en önemli gökyüzü hareketi olarak karşımıza çıkan Merkür, dikkat dağınıklığını ve odaklanmayı güç hale getirecektir. İş ilişkilerinizde sert tartışmalara hazırlıklı olmanız gerekebilir. Özellikle 9 Aralık tarihi tüm burçlar açısından kritik öneme sahip bulunuyor. Zorlayıcı bir yapıda sorunlarınızı tartışmak, ilişkilerinizi sona erdirmek isteyebilirsiniz. Lakin, her sonun bir başlangıcı bulunmaktadır. Cesaretinizin artacağı bu süreçte hem sezgileriniz çok güçlü olacak hem de radikal kararlar almaktan çekinmeyeceksiniz. Bu durum hayatınızda yeni pencelerin açılmasına yardımcı olacaktır. Geçmişten gelen sorunların şimdiki zamanı etkilemesini engellemek isteyebilirsiniz. Yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz. Farklı alanlara yönelerek kişisel gelişiminize katkı sağlamaya çalışabilirsiniz. Aralık ayı zorlayıcı olduğu kadar yepyeni fırsatları da karşınıza çıkaracaktır.

İlgiyle takip edilen 3 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Ateş grubu burçları Koç, Aslan ve Yay açısından eğitim ve kişisel gelişim konularının öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Özellikle yeni bir dil öğrenmek, fiziksel aktivite içeren hobilerle ilgilenmek gibi konulara yönelebilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceğiniz bu süreçte ilişkilerinizin geri planda kalması kaçınılmaz olacaktır. Arkadaşlarınızla aranızda derin sorunlar meydana gelebilir. Günlük burç yorumlarına göre hızlı ve ani hareketlerde bulunmaya meyilli olacağınız bir süreç başlıyor. Aslan burçlarının finansal konulardaki şansı artmaya devam ediyor. Sadece lüks olarak tanımlanabilecek ve ihtiyaç duymadığınız ürünleri satın almaktan vazgeçmeniz gerekebilir.

Birikim yapmaya odaklanma isteğinizi hayata geçirmek için kendinizi daha fazla zorlamak isteyebilirsiniz. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova açısından ise Ay Tutulması’nın etkileri baskın olmaya devam ediyor. Terazi burçları ilişkilerindeki sorunları nedeniyle moral bozukluğu yaşayabilir. Partnerinizden daha fazla destek ve anlayış görmek istediğiniz bu süreçte hayal kırıklığıyla sınanabilirsiniz. Enerjinizi yükseltmek adına ailenizle daha fazla zaman geçirme isteğiniz artacaktır. Toprak grubu burçları Başak ve Oğlak açısından ise iş ilişkilerinin öne çıktığı bir gün olacak. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Yakın ilişkileriniz sayesinde kuracağınız bağlantılar iş alanında kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Parasal konularda borç ve alacak dengesini kurmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

3 Aralık 2020 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Maddi konularda isteklerinizin tavanı oldukça yüksek seyrediyor. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

3 Aralık 2020 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Karşıt evinizde geri giden Merkür yüzünden düşüncelerinizde gerilemeler söz konusu. İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

3 Aralık 2020 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Merkür'ün geri hareketi sırasında rutin işlerinizde gerilemeler söz konusu olacak. Bazı takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesi, iş başarınızda da sizi zorluyor. Her işin belli bir sistemi var ve sizin aceleci tavırlarınız yüzünden istenmeyen gecikmeler yaşıyor olmanız sadece sizin hatanız.

3 Aralık 2020 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Üstelik kişisel başarının önemli olmadığı ortamlarda değişikliğe ihtiyacınız olacak.

3 Aralık 2020 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Uzun süredir dargın olduğunuz bir arkadaşınızla sosyal bir ortamda karşılaşabilir ve aranızda oluşan eski sorunları konuşma fırsatı doğuyor.

3 Aralık 2020 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:
Sistemi sevdiğiniz halde bazen kurallarınızdan taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma platform sergileyecek ve sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri; güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmalarına dikkat edeceksiniz. Çevrenizi sınayacağınız bir gün.

3 Aralık 2020 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Sizin dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. İşte yine size iyilik yapmanız için size fırsat doğuyor. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz.

3 Aralık 2020 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor fakat seçenekler arasında bocalıyorsunuz.

3 Aralık 2020 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Bugün fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacaktır. Romantik yönlerinizi ortaya koymanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkileriniz canlanacaktır. Merkür, derin sezgilerinizin açığa çıkmasına neden olacaktır.

3 Aralık 2020 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
Venüs burcunuzda ilerlerken bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Ortak dostlarınızı aramak için fırsatları değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz.

3 Aralık 2020 Perşembe KOVA Burç Yorumu:
Bugün maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Oysa yakın zamanda yaşadığınız olumsuzluklardan almanız gereken dersler; sizi biraz daha temkinli olmaya yöneltmeli. Sağlığınızla ilgili bugün bol su içmelisiniz.

3 Aralık 2020 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
Beklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme geleceği bir dönem. Karşılıklı şartlar ve dingin ortam yaratma konusunda çaba göstermeniz gerekebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@