3 ay ertelemeli olarak verilen 125 bin TL'lik ihtiyaç kredisi gündem oldu. Vakıfbank, ödeme kolaylığı sağlamakla birlikte hem kamu ve özel sektör çalışanlarını hem de emeklileri memnun edecek bir kredi kampanyası düzenledi. İhtiyaç kredisinde faiz oranı %1,55 olarak açıklandı.

Vakıfbank, en fazla ödeme kolaylığı sağlayan bankalardan biri olarak adından söz ettiriyor. Çünkü ihtiyaç kredisinde kredi limitini yükseltmesi ve bir yandan da faizi düşük tutması heyecanlandırdı. Bu gelişme sonrasında müşterilerine özel duyuruda bulunan banka, belirli şartların karşılanması durumunda kredinin verileceği mesajını aktardı. 

Whatsapp Tek Seferlik Sesli Mesaj Özelliğini Duyurdu! Whatsapp'tan Büyük Güncelleme Kapıda! Whatsapp Tek Seferlik Sesli Mesaj Özelliğini Duyurdu! Whatsapp'tan Büyük Güncelleme Kapıda!

Çalışanları ve Emeklileri İlgilendiriyor!

Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emeklilerin başvuru yapabildiği kredi kampanyasında, eğer gelirinizi bir şekilde kanıtlıyorsanız kredi çekme imkanınız bulunuyor. Kredi notunuza da bu doğrultuda dikkat edilmektedir. Kolaylıkla işlem sağlamak ve kredi kampanyasında detaylara erişmek sizin elinizde. Vakıfbank'ın mobil uygulamasını kullanarak kredi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve yanıtlarını alabilirsiniz.

3 Ay Erteleme Seçeneği!

Kredi çektiğiniz vakit 3 aylık dönemi ödemesiz geçirebileceksiniz. 3 ay erteleme seçeneğinin müşteri bakımından ödeme kolaylığı olarak nitelendirildiğini belirtelim. Banka, rahat ve esnek planlamalarla ihtiyaç kredinizi size uygun şekilde ödenecek hale getiriyor. Üstelik 36 ay vade ile de düşük taksitler oluşturabilirsiniz.

125 Bin TL'ye Kadar Kredi

İhtiyaç kredisinde limit 3000 TL'de başlıyor. 125 bin TL'ye kadar kredi çekme fırsatı sunan banka, başvuruları hızlı şekilde incelemektedir. Dolayısıyla zaman kaybı yaşamaksızın ihtiyaç kredinizi çekip çekemeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bankanın kampanyalarıyla ilgili güncel gelişmeleri ve çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz detayları resmi internet sitesinden de öğrenebilirsiniz.