3 banka art arda açıkladı! 20 bin TL, SMS ile müracaatta 3 ay ertelemeli kredi veriliyor! TC kimlik kartı yeterli!

3 banka art arda açıkladı! 20 bin TL, SMS ile müracaatta 3 ay ertelemeli kredi veriliyor! TC kimlik kartı yeterli! 3 ay ödeme ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları haberimizde…

Ekonomi 27.08.2021 - 10:14 27.08.2021 - 10:14 Volkan Arık

3 banka art arda açıkladı! 20 bin TL, SMS ile müracaatta 3 ay ertelemeli kredi veriliyor! TC kimlik kartı yeterli! Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası 20.000 TL kredi başvurularınız için 3 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor. Ayrıca çok düşük faiz oranları ile verilecek olan kredi kampanyasına başvurular TC kimlik kartı ve cep telefonu ile yapılıyor. Bankaya gitmeden evraksız kefilsiz kredi almak isteyenler 3 banka tarafından düşük faizli olarak sağlanan bu Kredi fırsatını hemen değerlendirebilir.

Özellikle Korona virüsle mücadele sürecinde ekonomik zorluk çeken vatandaşlar 3 ay ödeme ertelemeli kredileri yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Biriken borçlarını ödemek, maddi anlamda ihtiyaçlarını karşılamak isteyen binlerce vatandaş bankalar tarafından sunulan düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip ederken aynı zamanda kolay başvuru istiyor. Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara güzel haber 3 bankadan art arda geldi. Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası yaptıkları duyuru ile birlikte vatandaşlara 20.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında düşük faizli, 3 ay ödeme erteleme de kredi vereceklerini duyurdu. Başvuru işlemleri ise oldukça kolay sadece SMS ile başvuru yapmak yeterli. Üstelik de Kredi çekmek için banka şubelerine gitmeye gerek yok anında ATM ya da IBAN numaranıza ödemeler geçiyor. 20.000 TL kredi başvurusu faiz oranları ve detaylar haberimizde...

3-banka-art-arda-acikladi-20-bin-tl-sms-ile-muracaatta-3-ay-ertelemeli-kredi-veriliyor-tc-kimlik-1

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ 20.000 TL KREDİ

Akbank ağustos ayının son günlerine özel yaptığı duyuruda 3 ay ödeme ertelemeli 20.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Akbank tarafından başlatılan bu kampanyaya hemen başvuru yapabilirken banka şubesine gitmeye gerek yok. Yapmanız gereken tek şey SMS ile başvuru işlemlerini gerçekleştirmek ve ardından TC kimlik numaranızla kredinizi kullanmak. Akbank düşük faizli kredi kampanyası kapsamında Kredi notuna göre faiz oranları belirleniyor.

3-banka-art-arda-acikladi-20-bin-tl-sms-ile-muracaatta-3-ay-ertelemeli-kredi-veriliyor-tc-kimlik-2

YAPI KREDİ 3 AY ERTELEMELİ 20.000 TL KREDİ

3 ay ertelemeli 20.000 TL acil nakit veren diğer bir banka ise Yapı Kredi Bankası oldu. Banka yaptığı duyuruda düşük faizli olarak ödeme ertelemeli kredi vereceğini açıklarken yine SMS ile başvuru yapmak ve anında kredi kullanmak çok kolay oldu. Yapı Kredi'nin online bankacılık hizmetleri üzerinden ya da SMS ile kredi başvuru hattı üzerinden hemen kredi başvurusu yaparak anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

3-banka-art-arda-acikladi-20-bin-tl-sms-ile-muracaatta-3-ay-ertelemeli-kredi-veriliyor-tc-kimlik-3

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ 20.000 TL KREDİ

Türkiye'nin köklü ve en çok kullanılan bankalarından olan İş Bankası da 3 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası ile dikkat çekmeye devam ediyor. Ağustos ayına özel düşük faiz oranları ile ödeme ertelemeli kredi veren İş Bankası'nın SMS numarası üzerinden başvuru yapmak mümkün. Banka şubesine gitmeden anında 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için İş Bankası'ndan kredi kullanabilirsiniz.

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Bankalardan 3 ay ödeme ertelemeli kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların elbette bankaların aradı kriterlere uygun olması gerekiyor. Özellikle kredi siciliniz temiz olması, bankalara herhangi bir borcunun bulunmaması ve kredi notunuzun yüksek olması bankalar tarafından aranan en önemli kriterler oluyor. 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalar tarafından herhangi bir evrak ya da bordo istenmiyor. Ancak daha yüksek kredi tutarları için bankalar sizlerden evrak talep etme hakkını kendilerinde saklı tutuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@