3 Banka Birleşti: Kampanya Duyurusu Yapıldı! Bankamatik Kartına 15.000 TL Ödemeler Başladı. Bankamatik kartınıza 15.000 TL ödeme verilecek.

Bankamatik kartına ödeme almak isteyen vatandaşlar için yeni bir kampanya duyurusu başlatıldı. Haziran ayı içerisinde başlatılan ve temmuz ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların banka hesabı olması ve bankamatik kartı kullanması durumunda ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. 15 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsak başvurunuzu gerçekleştirmek için 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için kampanya başlatan bu üç banka üzerinden işlem yapabilmeniz için banka kredi puanınız önemlidir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanabilmeniz için banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşların kredi değerlendirilmesi yapılacaktır. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsan, şartlara da uygun olması ile birlikte banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. 

Denizbank 

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka şubelerine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız, Denizbank'ın SMS kredi servisine kullanabilirsiniz. 32 80 numarasına kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank'ın Cebimde Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmış olmaktasınız. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte banka kredi notu uygun olan vatandaşlara banka kredi onayı verecek, 15 bin TL'ye kadar onay almanız durumunda da banka hesabınız varsa, mobil uygulama üzerinden hesabınıza bu para aktarılacaktır. 15 bin TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. 

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

Akbank 

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmış olacaksınız. Akbank, düşük faiz oranları ile sadece bireysel olan müşterileri, bu kredi imkanını sunarken, kendi bankasında hesabı olan vatandaşlara da ihtiyaç kredisi imkanı, Akbank Direkt uygulaması üzerinden vermektedir. 

banka-hesabi-kredi-1

TEB

TEB Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunu bu banka üzerinden de yapmış olabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek de kredi kampanyasına katılmak istediğinizi belirtirseniz sizlere hemen işlem yapılacak ve düşük faiz oranlarıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi kullandırılacaktır. Resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak ta bu bankadan nekadar ona yazdığınız hemen görebilirsiniz.