3 banka bu sabah açıkladı! 30.000 TL’ye kadar birikmiş tüm borçlarınız siliniyor! Anında borç kapatma kredisi veriliyor!

3 banka bu sabah açıkladı! 30.000 TL’ye kadar birikmiş tüm borçlarınız siliniyor! Anında borç kapatma kredisi veriliyor! Detaylar için okumaya devam edin.

Ekonomi 04.08.2021 - 10:49 04.08.2021 - 10:49 Volkan Arık

3 banka bu sabah açıkladı! 30.000 TL’ye kadar birikmiş tüm borçlarınız siliniyor! Anında borç kapatma kredisi veriliyor! Koronavirüs salgını ile birlikte başlayan ekonomik kriz sürecinde vatandaşlar kullandıkları kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte Bir Hayli zorlandı. Vatandaşın yüzünü güldürecek borç kapatma kredisi haberi ise 3 bankadan geldi. Garanti BBVA, İş Bankası ve QNB Finansbank güçlerini birleştirerek 30.000 TL'ye kadar olan borçlarınızı tek bir seferde kapatıyor. Peki borç kapatma kredisi nasıl kullanılır? Borç transfer kredisi nedir başvuru şartları nelerdir?

Kredi ve kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan bu nedenle kara listeye girmek üzere olan vatandaşların yüzünü güldürecek haber bu sabah saatlerinde bankalardan geldi. Bankalar borç kapatma kredisi ile birlikte üzerinizdeki yükünü hafifletiyor 30 bin TL'ye kadar olan tüm borçlarınız anında kapatılıyor. 3 banka sabah saatlerinde yaptığı açıklamada borcunu transfer eden vatandaşların düşük faiz oranları ile kredi çekebileceğini duyurdu. Garanti BBVA, İş Bankası ve QNB Finansbank Borç kapatma kredisi ile sadece 0.69 faiz oranı ile uzun vadeli kredi veriyor. Böylece ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlar borçlarını kapatma tek bir noktada toplama imkanı yakalıyor. Borç transfer kredisi başvuru şartları ve faiz oranları haberimizin devamında…

3-banka-bu-sabah-acikladi-30000-tlye-kadar-birikmis-tum-borclariniz-siliniyor-aninda-borc-kapatm-2

GARANTİ BBVA BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURU

Bankalara olan borcunuzu tek bir çatı altında toplamak ve kapatmak istiyorsanız Garanti BBVA Borç kapatma kredisi tam size göre. Düşük faizli 36 Aya kadar vade seçenekleri ile kredi kampanyası başlatan Garanti Bankası, borç transfer kredisi sayesinde Kredi notunuzun yükselmesine kötü sicilinizin düzelmesine yardımcı oluyor. Garanti BBVA borç transfer kredisi başvuruları için banka şubelerine gidebilir, Dilerseniz 444 0 335 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Garanti Bankası tarafından sunulan borç kapatma kredisinde bireysel kredilerde 25000 TL esnaf kredilerinde ise 60 bin TL üst limit konu olmuş durumda. SMS ile online ya da şubelerden başvuru yaparak hemen borç transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

3-banka-bu-sabah-acikladi-30000-tlye-kadar-birikmis-tum-borclariniz-siliniyor-aninda-borc-kapatm-3

İŞ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU

Bankalara kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyor tek bir noktada toplamak istiyorsanız yine İş Bankası'nın da borç kapatma kredisi imkanı bulunuyor. Düşük faizli borç kapatma kredisi sağlayan İş Bankası Birgül hem kredisi cildinizin olumsuz etkilenmemesi hem de borcunuzu daha kolay ödeye bilmeniz adına uzun vade seçenekleri de sunuyor. 36 aya kadar vadeli olarak borç transfer kredisi sağlayan İş Bankası, internet bankacılığı, mobil bankacılık, şubeler üzerinden kredi imkânlarını sizlerle paylaşıyor. Ayrıca İş Bankası borç kapatma kredisi başvurusu SMS ile de yapılabiliyor.

3-banka-bu-sabah-acikladi-30000-tlye-kadar-birikmis-tum-borclariniz-siliniyor-aninda-borc-kapatm-5

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ BAŞVURU

Yine borcunu ödemekte zorlanan vatandaşların yüzünü güldüren diğer bir bankayı QNB Finansbank oldu. Borç transfer kredisi sayesinde tüm borçlarınızı hemen bir banka üzerinde toplayarak uygun faiz oranları ve size özel geri ödeme koşulları ile rahat bir nefes alabilirsiniz. QNB Finansbank 10.000 TL'ye kadar olan borçlarınız için borç transfer kredisi sağlıyor. Üstelik kredi faiz oranı da sadece yüzde 1,54. 36 aya kadar vade seçenekleri bulunan Kredi kampanyasında vade uzadıkça faiz oranı artabiliyor. QNB Finansbank Borç transfer kredisi başvuruları mobil bankacılık, internet bankacılığı, şubeler üzerinden yapılabiliyor. Dilerseniz size en yakın şubeye giderek kredinin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@