25000 TL TC kimlikle kredi veren bankalar hangileridir? 25 bin TL'ye t.c. kimlikle kredi veren bankaların başvuru şartları nelerdir? 25 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler nasıl kredi alırlar? Şimdi sizlere bu krediler ve kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizlerde eğer 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bazı bankalardan sadece kimlik numaranızı vererek başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi sadece kimlikle kullanabilirsiniz.

25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar alacakları bu krediler de ilk taksit ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyorlar. Bunun için ilk önce kredi onayı almamız gerekiyor. 25 bin TL'ye kadar hızlı ve anında kredi onayı almak istiyorsanız banka kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef kredi onayı alamazlar. Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve daha önceki banka çalışmalarınızda bir sıkıntı olmadığını da biliyorsanız, sizlere vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu sadece TC. kimlik vererek bu numara üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 25000 TL kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 25 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için bir mesaj atabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Bireysel TC kimlik Aylık gelir bilgilerinizi yazarak 4411 numarasına gönderebiliyorsunuz. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurularında 10 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda TC kimlik numaranızdan alacağınız onay ile birlikte 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka şubesinden veya bankanın internet bankacılığından işlem yapabiliyorsunuz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istemiyorsanız bankanın internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sadece TC kimlik numaranız ile cep telefonunuzu yazarak Kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan kişiler onay alabilir.

TEB 25000 TL kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız Kredi başvurularında başvuru formunu doldurduktan sonra kredinizi kullanabiliyorsunuz.

TEB 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan hemen sonra sizlere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredileri verecektir. TEB üzerinden ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

3-banka-duyurdu-tc-kimlik-numaraniza-bakarak-hesabiniza-25000-tl-odeme-verilecek-faiz-yok-sart-y1

ING Bank 25000 TL kredi başvurusu

ING Bank üzerinden de sadece TC kimlik ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunu. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya bankanın ING Bank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunu yapabiliyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu 25 bin TL'ye kadar yapacak olan kişilerin düşük kredi notu olması durumunda onay alamayacaklarını söyleyebiliriz. Kredi başvurusu ayrıca banka şubesinden sadece kimlikle de yapılıyor. 25 bin TL'ye kadar kullanacağınız bu krediler de 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanından da faydalanırsınız.