3 banka sessiz sedasız anlaştı, ortak açıklama yaptı! 0,69 faizle kredi başvuruları az önce açıldı, kefil yok, şart yok!

3 banka sessiz sedasız anlaştı ortak açıklama yaptı! 0,69 faizle kredi başvuruları az önce açıldı, kefil yok, şart yok! İşte başvuru koşulları ve güncel başvuru ekranı…

Ekonomi 12.08.2021 - 20:59 12.08.2021 - 21:00 Volkan Arık

Koronavirüs salgınında vaka sayılarında artış yaşanmaya devam ederken bir yandan da okulların açılması için hazırlıklar başladı. Vatandaşlar ise artan vaka sayıları nedeniyle yeniden kapanma olması endişesini taşıyor. Koronavirüse mücadele sürecinde uzun süre boyunca evde kalan vatandaşlar ekonomik anlamda da zor günler geçirmeye başlamıştı. Yeni eğitim öğretim yılı öncesinde hem acil nakit ihtiyacı duyan hem de çocukların eğitim masrafını karşılamak isteyen vatandaşlar bankalardan gelecek yeni Kredi duyurularını merakla bekliyor. Vatandaşların içinde su serpecek açıklama ise az önce 3 kamu bankasından geldi. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bank Sessiz sedasız yaptıkları anlaşma sonucunda yeni kredi kampanyasının duyurusunu yaptı.

3 banka sessiz sedasız anlaştı ortak açıklama yaptı! 0,69 faizle kredi başvuruları az önce açıldı, kefil yok, şart yok! Kamu bankaları Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank akşam saatlerinde yeni kredi kampanyasını açıkladı. Özellikle yaklaşan eğitim öğretim yılı öncesinde acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar için bu kampanya ilaç gibi gelecek. Vatandaşlar bu kampanya sayesinde hem ekonomik anlamda rahatlayacak hem de koronavirüs salgınının olumsuz etkilerini üzerinden atma fırsatı bulacak. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve HalkBank düşük faizli kredi kampanyası detayları haberimizde…

3-banka-sessiz-sedasiz-anlasti-ortak-aciklama-yapti-069-faizle-kredi-basvurulari-az-once-acildi-1

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve HalkBank kamu bankası olmalarının yükümlülüklerini yerine getirerek acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara düşük faizli kredi vermeye devam ediyor. 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olan herkes bankaların kredi kampanyalarına başvuru yapabiliyor. Aynı zamanda bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların bankalara gecikmiş kredi ve kredi kartı borcunun olmaması gerekiyor. Kredi notuna göre faiz oranı belirleyen bankalarda en düşük faiz oranı ise %0,69 olarak belirlendi.

3-banka-sessiz-sedasiz-anlasti-ortak-aciklama-yapti-069-faizle-kredi-basvurulari-az-once-acildi-2

30.000 TL ÜST LİMİT VAR

Acil nakit ihtiyacı olanlara ilaç gibi gelecek olan kredi kampanyasında üst limit 30.000 TL olarak belirlendi. Yani 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için hemen kamu bankalarının düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Özellikle yaklaşan eğitim öğretim yılı öncesinde öğrencilerin okul ihtiyaçları için bu kredi kampanyası ilaç gibi gelecek. Ayrıca koronavirüs salgınından ekonomik anlamda olumsuz etkilenen ve borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar da düşük faizli kredi kampanyası ile borçlarını kapatma şansı bulacak.

3-banka-sessiz-sedasiz-anlasti-ortak-aciklama-yapti-069-faizle-kredi-basvurulari-az-once-acildi-3

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve HalkBank düşük faizli kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerine giderek ya da bankaların online bankacılık hizmetleri aracılığıyla başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. 30 bin TL kredi için herhangi bir evrak ya da belge istenmiyor. Şubeye gitmeye gerek olmadan kredi veriliyor ve banka hesabınıza onay aldığınız tutar anında yatırılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@