3 bankadan deprem hareketi! 3 banka Akbank, Garanti ve TEB bankası ödemeleri hemen yapacağını açıkladı!

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Akbank Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden ödeme verileceği haberi geldi. Akbank Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanacak. 50000 TL'ye kadar onay alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak için kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

Akbank kredi başvurusu...

Akbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi başvurusunda, banka müşterisi olan kişilere öncelik tanıyarak daha düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 50000 TL kredi ödemesi alacak olan vatandaşların Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacakları başvurular ile birlikte kredi ödemeleri 3 ay ertelemeli olarak gerçekleştirilecek. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemesi verilecek. 

Garanti Bankası ve TEB Bankası kredi başvurusu...

Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda internet bankacılık uygulamalarını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilir. Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda banka internet sitesine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurabilir ve işlem yapabilmektedir. Garanti Bankası ve TEB Bankası üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli 50000 TL kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir.