3 Büyük Banka’dan Şok Gelişme ve Duyuru! Bankamatik Kart Sahiplerine 10 BİN TL Yatacak! Şok Gelişme 3 Büyük Banka Birleşti! Bankamatik Kartı olan vatandaşlarımıza müjdelenen 10 BİN TL hesaplarına yatırılacak. Bankamatik kartı olanlar adına alınan yeni karar son dakika haberi olarak tüm detayları ile makalemizde..

Korona Virüs Salgını nedeniyle ekonomik sıkıntı ve çalkantılı günler yaşayan vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına destek veren ve ilk tutulan dal olan kurum, özel bankalar ve kamu bankaları olmaktadır. Peşin veya taksitli kredi imkânları, çeşitli kampanyalar ile ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza büyük bir kolaylık olarak imkân sağlamaktadır. Bu zor dönemde sizlerinde acil nakit ihtiyacınıza yönelik oluşturulan ve sizlere uygun gelen kredi kampanyalarına başvuru yaparak ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Acil Nakit İhtiyacı olan vatandaşlarımız için yeni kampanyalar başlatıldı. Bu kampanya dâhilinde bankamatik kartı olan vatandaşlarımızın hesaplarına 10 BİN TL ödeme aktarılacak. Hesaplara aktarılan 10.000 TL 36 ay vade ve 3 ay sonra ödemeye başlama şeklinde sunulacak. 3 Büyük Kamu Bankası olan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ortak kararla birleşerek bu kampanyayı başlattılar.

3 KAMU BANKASINDAN 10.000 TL KREDİ 

3 Büyük Kamu Bankası olan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ortak kararla birleşerek bu kampanyayı başlattılar. Kamu bankasından herhangi birinin müşterisi olmanız halinde 10 BİN TL hesaplarınıza aktarılacak. Kredi başvurunuzu yapacağınız banka da hesabınızın olması da yeterli. Bu bağlamda ister internet bankacılığı, isterseniz de mobil bankacılık sisteminden ya da ATM üzerinden kredilerinizi kullanma imkânına sahipsiniz. 10 BİN TL Kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlama ve 36 ay vadeye kadar sunulan kolaylıkla hesaplarınızdan kullanabileceksiniz.

as-1280x720

Kredi Başvuru Şartları Hakkında Genel Açıklama Yapıldı!

Üç Büyük Kamu Bankasının ortaklaşa almış oldukları kararla 10 BİN TL olarak belirlenen ve bankamatik kartı hesaplarına aktarılacak olan kredi kampanyası şartları belirlendi. İhtiyaç kredisi olarak acil nakit desteğine ihtiyacı olup başvuran vatandaşlarımızın banka sicillerinin temiz olması gerekmektedir. Bankalar tarafından sicili temiz olmayan vatandaşlarımız bu kampanyadan yararlanamayacaklardır. Diğer bankaların kredi ve kredi kartı kullanımından kaynaklı güncel borçlarınızın da düzgün ve tam zamanlı ödemesi yapılması gerekmektedir. Kamu bankalarının düzenlemiş olduğu bu kampanya ile kredi kullanabilmeniz için hesaplarınızda haciz ve bloke olmaması gerekmektedir.

Kredi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın SGK’lı çalışan ve Emekli vatandaşımızın da emekli maaşını kamu bankasından alıyor olması şartı bulunmaktadır. Korona Virüs Salgını nedeniyle ekonomik zorluk çeken vatandaşımıza nefes olmak adına başlatılan Kredi Kampanyası başvuruları krediyi almak istediğiniz bankanın İnternet Bankacılığı sistemi üzerinden başvurularınızı yapabileceksiniz. Kamu bankalarına ait ATM şubelerinden de kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Krediler Bölümünden ihtiyaç kredisi başvurunuzu yaparak kısa sürede onay alabilir ve ATM üzerinde belirlenen limit doğrultusunda nakit para çekme işlemini yapabilirsiniz.