3 Ekim 2021 bugün hangi maçlar var? 3 Ekim Pazar bugün kimin maçı var? 3 Ekim bugünkü maçlar…

3 Ekim 2021 bugünkü maçlar yine futbol tutkunları tarafından yakından takip ediliyor ve maçların saatleri, canlı yayın bilgileri merak ediliyor. Peki 3 Ekim Bugün hangi maçlar var?

Spor 03.10.2021 - 13:51 03.10.2021 - 13:51 Volkan Arık

3 Ekim 2021 Pazar bugün kimin maçı var sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen futbolseverler sabah saatlerinden bu yana arama motorunda maçlar hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Özellikle bugün yayınlanacak olan maçların canlı yayın bilgileri, kanalları ve saatleri futbolseverlerin gündeminde. Türkiye'de Süper Lig ve TFF 1.lig maçları tüm dünyada oynanan maçlar ve Avrupa maçları futbol tutkunlarının yakın markajında. Peki 3 Ekim 2021 Bugün hangi maçlar var? 3 Ekim 2021 bugün maç programı belli oldu mu? İşte 3 Ekim 2021 bugünkü maçlar ve canlı yayın bilgileri…

Futbol maçları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de futbolseverler tarafından yakından takip ediliyor. Artık tüm dünyada liglerin yeni sezonları başladı aynı zamanda Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Kupası maçları da tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonu özellikle futbolseverlerin heyecanı ve araştırmaları artıyor. Bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var, hangi maç saat kaçta hangi kanalda gibi soruların yanıtı arama motorunda çok sık bir şekilde araştırılıyor. Her gün olduğu gibi haftanın son gününde de sabah saatlerinden bu yana bugünkü maçlar araması başladı. Peki 3 Ekim 2021 Pazar bugün kimin maçı var? 3 Ekim 2021 Pazar bugün hangi maçlar var? İşte 3 Ekim 2021 maç programı…

3 EKİM 2021 BUGÜNKÜ MAÇLAR VE YAYIN BİLGİSİ

14:00

Rennes - PSG

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:00

Akropolis - Eskilstuna United

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Aberdeen - Celtic

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Ufa - Ural

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:30

Sandhausen - Darmstadt 98

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 5Bilyoner TV

14:30

Schalke 04 - Ingolstadt

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30

St.Pauli - Dynamo Dresden

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30

Anderlecht - Club Brugge

Belçika Pro League

Tivibu SporBilyoner TV

14:30

Batman Petrol - Artvin Hopa

TFF 3. Lig

TRT Kürdi

14:30

Slutsk - Energetik BGU

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

14:30

Ofspor - Fethiyespor

TFF 3. Lig

FRT Tv Fethiye

3-ekim-2021-bugun-hangi-maclar-var-3-ekim-pazar-bugun-kimin-maci-var-3-ekim-bugunku-maclar-2

15:00

Samgurali - Dinamo Tiflis

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:00

Samtredia - Telavi

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:00

Shukura Kobuleti - Dila Gori

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:00

Elazığspor - Karaman Bld.

TFF 3. Lig

Yayın Yok

15:00

K.Karabükspor - Karşıyaka

TFF 3. Lig

Yayın Yok

15:00

Elche - Celta Vigo

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD

15:00

Eibar - Ibiza

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

15:00

Aalborg - Sonderjyske

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

15:00

Silkeborg - Nordsjaelland

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

15:00

Vendsyssel - Jammerbugt

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Brescia - Como

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

M.Lipetsk - SKA Khabarovsk

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

15:00

Orenburg - Spartak Moskova 2

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

15:00

Banga - Zalgiris Vilnius

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

15:00

Kuressaare - Tulevik

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

15:15

FC Zurich - Sion

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

15:30

Ajax - Utrecht

Hollanda Eredivisie

Uçankuş TVS Sport PlusBilyoner TV

15:30

Cambuur - AZ Alkmaar

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

15:30

TSV Hartberg - Sturm Graz

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

15:30

Rapid Wien - WSG Tirol

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

15:30

Kuşadası Gençlik - Yeşilyurt Bld.

TFF 3. Lig

Ege TV

16:00

Sampdoria - Udinese

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00

Verona - Spezia

İtalya Serie A

Bilyoner TV

16:00

Gaziantep FK - Altay

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

16:00

Fenerbahçe - Kasımpaşa

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

16:00

Samsunspor - Ümraniyespor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00

Angers - Metz

Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:00

Lorient - Clermont

Fransa Ligue 1

Bein Sports, beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Monaco - Bordeaux

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

16:00

Nantes - Troyes

Fransa Ligue 1

Bein Sports, beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Crystal Palace - Leicester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

16:00

Tottenham - Aston Villa

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

16:00

West Ham - Brentford

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

16:00

Mikkeli - PK 35

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Mikkeli - PK 35

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

16:00

AIK Stockholm - Djurgarden

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Kalmar - Sirius

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Örebro - Hacken

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Helsingborg - Sundsvall

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Jönköpings - Norrby

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Nykobing - Helsingor

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Voluntari - Farul Constanta

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

16:00

Slovan Bratislava - Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

16:00

Pogon Szczecin - Gornik Leczna

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:00

Bravo - Mura

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Akron Togliatti - Kuban

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

16:00

Volgograd - Torpedo Moskova

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

16:00

Volgar Astrakhan - Veles Moskova

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

16:00

Aalesund - Ham Kam

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Bravo - Mura

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:30

Mainz - Union Berlin

Almanya Bundesliga

Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30

Zenit - Sochi

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Malaga - Fuenlabrada

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00

Seraing - Zulte Waregem

Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:00

Cruzeiro - Brasil de Pelotas

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00

Lahti - KTP

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Inter Turku - HIFK Helsinki

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

FC Midtjylland - Aarhus

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

17:00

Waasland Beveren - Virton

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

17:00

Glasgow Rangers - Hibernian

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Fakel Voronej - Tekstilshtik

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

17:00

Kamaz - Krasnodar 2

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

17:00

Hradec Kralove - Jablonec

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Karvina - Mlada Boleslav

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Slovan Liberec - Banik Ostrava

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:15

Espanyol - Real Madrid

İspanya La Liga

S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

17:15

Pordenone - Vicenza

İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:30

Belenenses - Tondela

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

17:30

Basel - Luzern

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:30

Servette - Young Boys

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:45

Vitesse - Feyenoord

Hollanda Eredivisie

S Sport Plus, Bilyoner TV

18:00

Lokomotif Tiflis - Saburtalo Tiflis

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00

Lille - Marsilya

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:00

Karabağ - Qabala

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

18:00

Orgryte - Falkenbergs

İsveç Superettan

Bilyoner TV

18:00

Dinamo Zagreb - Dragovoljac

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Cluj - Gaz Metan

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

18:00

AS Trencin - Spartak Trnava

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

Koper - NK Celje

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Neftekhimik - Yenisey

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

18:00

Salzburg - LASK

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Koper - NK Celje

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:30

Bayern Münih - E.Frankfurt

Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:30

Liverpool - Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

18:30

HJK Helsinki - SJK

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

18:30

Malmö - Mjallby

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

Norrköping - Hammarby

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

San Martin - Cusco

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

18:30

Lechia Gdansk - Legia Varşova

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00

Roma - Empoli

İtalya Serie A

S Sport Plus, Bilyoner TV

19:00

Fiorentina - Napoli

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:00

Ç.Rizespor - Galatasaray

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:00

Eyüpspor - Manisa FK

Spor Toto 1. Lig

TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:00

Ankaragücü - BB Erzurumspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00

New York City - Nashville

MLS

Bilyoner TV

19:00

Haka - Oulu

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

19:00

Randers - Brondby IF

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00

Baltika - Olimp Dolgoprudny

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

19:00

Akhmat Grozny - Spartak Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Lokomotiv Moskova - Rostov

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Mjondalen - Brann

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Odds BK - Molde

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Stabaek - Bodo Glimt

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Tromsö - Haugesund

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Valerenga - Stromsgodset

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Flora Tallin - Tammeka

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

19:00

Orduspor - Ağrı 1970

TFF 3. Lig

TV 52 Ordu

19:15

Burgos - Mirandes

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:15

Las Palmas - Cartagena

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:30

Getafe - Real Sociedad

İspanya La Liga

Smart Spor 2, Spor Smart 2

19:30

Villarreal - Real Betis

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD

19:30

Antwerp - KAA Gent

Belçika Pro League

Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

20:00

Dinamo Batum - Torpedo Kutaisi

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00

Benfica - Portimonense

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:00

Estoril - Gil Vicente

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:00

Toluca - Queretaro

Meksika Premier Ligi - Clausura

Bilyoner TV

20:00

Sparta Prag - Slavia Prag

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30

Arminia Bielefeld - B.Leverkusen

Almanya Bundesliga

Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

20:30

Osijek - Hajduk Split

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

20:30

Ac. Clinceni - Botosani

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:00

PSV - Sparta Rotterdam

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

Kopenhag - Viborg

Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

21:00

AD Cantolao - Melgar

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:00

Craiova - Uni. Craiova

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:00

Deinze - RWDM

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

21:00

Kristiansund - Rosenborg

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

21:30

Palestino - Colo Colo

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

21:30

Benevento - Perugia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45

Atalanta - Milan

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

22:00

Granada - Sevilla

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD

22:00

Leganes - Lugo

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00

St. Etienne - Lyon

Fransa Ligue 1

Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00

KAS Eupen - Genk

Belçika Pro League

Bilyoner TV

22:00

Louisville City - New Mexico

ABD USL Championship

USL Championship Youtube

22:00

Chapecoense - Sao Paulo

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:00

Flamengo - Atletico PR

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:30

Braga - Boavista

Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00

Philadelphia Union - Columbus Crew

MLS

Bilyoner TV

23:00

Kansas City - Houston Dynamo

MLS

Bilyoner TV

23:00

Toronto FC - Chicago Fire

MLS

Bilyoner TV

23:30

U. Deportes - Cesar Vallejo

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@