3 kamu bankası duyurdu! Ev kredisi alacaklara müjdeler geldi!

Konut sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası, düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile konut kredisi musluklarını sonuna kadar açıyor. Bu bankalar, özellikle konut kiralarının yükseldiği dönemde ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatlar ve cazip koşullar sunarak finansal yükleri azaltıyor. İşte detaylar!

Vakıfbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel "SarıPanjur Konut Kredisi" ile çözüm sunuyor. 120 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranları, vatandaşlara sıkıntısız bir şekilde konut sahibi olma fırsatı tanıyor. Vakıfbank, konut sahibi olmayı kolaylaştırarak vatandaşların hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde! Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde!

Halkbank, "Hesaplı Evim Konut Kredisi" ile bütçeye uygun vade ve ödeme seçenekleri sunuyor. Sıfır konutlar için geçerli olan düşük faiz oranları, ikinci el konutlar için farklılık gösteriyor. Bu krediye başvuran müşteriler için belirli şartlar bulunuyor. Açık Hesap açtırmak, kredi kartı başvurusu yapmak ve onaylanmış kredi kartı sahibi olmak, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermek, Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmak gibi şartları yerine getirenler Halkbank'ın uygun konut kredisi imkanından yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası, "Sıfır Konut Kredisi" ile vatandaşlara konut sahibi olma fırsatı sunuyor. 120 aya kadar vade seçenekleri ve bütçeye uygun ödeme planları ile Ziraat Bankası, ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.