3 Mayıs Reyting Sonuçları - 3 Mayıs 2021 Pazartesi Ratingleri Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi

3 Mayıs Reyting sonuçları! 3 Mayıs 2021 Pazartesi ratingleri kim kazandı? Pazartesi reyting sonuçları sizlerle. 3 Mayıs 2021 Pazartesi Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi birinci oldu?

Televizyon 03.05.2021 - 23:38 04.05.2021 - 04:18 İlan35

3 Mayıs Reyting sonuçları! 3 Mayıs 2021 Pazartesi ratingleri kim kazandı? Pazartesi reyting sonuçları sizlerle. 3 Mayıs 2021 Pazartesi Çukur mu Yasak Elma mı Maraşlı mı Uyanış mı Kağıt Ev mi birinci oldu?

3 Mayıs reyting sonuçları

RTÜK tarafından hazırlanan 3 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Peki, 3 Mayıs reyting sonuçlarına göre zirvede hangi dizi yer aldı? Yasak Elma reyting oranları düştü mü? Çukur reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting oranları yükseldi mi? İşte detaylar…

3 Mayıs 2021 Pazartesi reytingleri

RTÜK’ün belirlediği reyting sonuçları günlük olarak açıklanmaya devam ediyor. Birbirinden önemli dizi ve programların yer aldığı reyting sıralaması seyircilerin tercihlerini yansıtıyor. Diziler arasındaki kıyasıya rekabetin en çok dikkat çektiği gün Pazartesi akşamı oluyor. Zira, her kanalda önemli bir dizi yer alıyor. İlgiyle takip edilen 3 Mayıs reyting sonuçları netlik kazandı. 3 Mayıs Pazartesi reyting sonuçlarına göre en yüksek izlenme oranına sahip olan dizi Çukur oldu. Show TV’nin fenomen dizisi sezon sonunda büyük finalini yapacak. Heyecan ve aksiyon dolu anların yaşandığı Çukur, totalde liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Hemen arkasından ise ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı yer aldı.

Mahur ve Maraşlı arasındaki sımsıcak aşk hikayesinin işlendiği dizi AB grubunda zirveye yerleşti. Geçtiğimiz haftalara kıyasla reyting oranlarında düşüş yaşandığı gözlemlendi. Buna göre günü ilk beş arasında tamamlamayı başardı. FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma da günün yüksek reyting oranına sahip dizileri arasında yer aldı. Şahika’nın cenaze töreninin yapıldığı yeni bölümde entrika ve heyecan yüklü anlar yaşandı. Şahika’nın gerçekten ölmediği yönündeki iddiaları da besleyecek detaylar paylaşıldı. Ender ve Yıldız’ın kapana kısıldığı görüldü. Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev de reyting sıralamasında yer aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken dizi, AB grubu seyircisi tarafından sahiplenildi.

TRT 1’de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ise kan kaybı yaşamaya devam ediyor. Totalde günü ilk on arasında tamamlamadı. Prodüksüyon maliyetleri yüksek olan dizi beklentileri karşılamanın uzağında kaldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@