30-31 Aralık Ziraat Bankası ödeme yapacak: Banka hesabınız varsa 20.000 TL ödeme verilecektir!

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada 2022 yılı bitmeden kendi bankasında hesabı olan ve bankamatik kartı kredi kartı kullanan vatandaşları 20000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden, sizlerinde hesabı olması durumunda, istediğiniz zaman başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalara hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, bireysel müşterileri için başlatmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, 20000 TL 36 ay vadeli olarak vatandaşların kendi hesaplarına yatırabilmeleri için Ziraat Mobil uygulaması üzerinden işlem yapması gerekiyor. Ziraat mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerde 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecektir. Acil kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak ödemektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda son işyerlerinde 6 aydır sigortalı primlerinin yatıyor olması, banka tarafından isteniyor. Emekli olan vatandaşların kredi alabilmeleri için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmeleri için banka müşterisi olması ve bankaya emekli maaşını taşıması gerekiyor. Belirlenen bu şartlar dahilinde kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlemler gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılacaktır.