30 bin TL ödeme! QNB Finansbank banka hesabı olanlara bu ödemeyi yapıyor

QNB Finansbank, yeni bir kredi kampanyası başlattı ve Ekim ayı sonuna kadar cep telefonlarından SMS göndererek başvuru yapan tüm bireysel müşterilere 30.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapacağını duyurdu.

Bu kampanyaya katılmak için QNB Finansbank'ın banka kredi şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyenler TC kimlik numaralarını kullanarak sorgulamalarını yapabilirler ve SMS yoluyla kredi başvurularını tamamlayabilirler. QNB Finansbank, bu başvuruları değerlendirecek ve başvuru sahiplerine kredi onayı hakkında bilgi vermek üzere SMS ile geri dönüş yapacaktır.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Cep Telefonu Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılır?

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bu kampanya oldukça cazip bir fırsat sunuyor. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvuru için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Gönderdiğiniz mesaj sonrasında, kredi başvurunuz değerlendirilecek ve onay alırsanız, kredi tutarı hakkında size kısa mesajla bilgi verilecektir. Onaylanan kredi tutarını banka şubelerine gitmeden kullanabilir veya internet bankacılığı kullanarak işlem yapabilirsiniz.