Belediye personellerine yapılan promosyon ödemelerinde yeni bir rekor kırıldı. 30 bin TL promosyon ödemesi almaya hak kazanan personeller bayram etti. Peki hangi şehrin belediyesi böyle bir anlaşmaya imza attı? Yapılan ihaleyle birlikte belediye çalışanlarına yüksek promosyon müjdesi verildi.

Belediyelerin bankalar ile yapmakta olduğu promosyon anlaşmaları son dönemde iyice popüler oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ise önemli bir anlaşmaya imzasını attı. Anlaşma gereği belediye personelinin bankadan alacağı promosyon ödemesi de belli oldu. 3 yıl taahhüt karşılığında belediye personeline ödenecek ödemenin miktarı açıklandı.

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Belediye Personeline 30 bin TL Promosyon!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin promosyon ihalesini kazanan banka ile yapılan anlaşma sonucunda böyle bir karar verildi. Böylelikle 30 bin TL'lik promosyon ödemesi yapılacağını biliyoruz. Son döneme damgasını vuran promosyon ödemelerinde yalnızca emekliler değil çalışanlar da yüksek tutarlar almaya hak kazanıyor.

Müjdeyi Belediye Başkanı Verdi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, yaptığı açıklamada promosyonun sendikaların da eşlik etmesiyle birlikte daha yüksek seviyeye çekildiğini vurguladı. Bu doğrultuda personellere en yüksek ödemeyi yapmayı kabul eden bankanın Türkiye Ekonomi Bankası olduğu ortaya çıktı. Dolayısıyla TEB ile bir anlaşma sağlandı. 

İmzalar Atıldı Ödemeler Hesaplara Aktarılacak

Banka ve belediye arasındaki anlaşma imza ile taçlandı. Bundan sonraki süreçte personellerin banka hesabına 30 bin TL promosyon ödemesi yatırılacak. Güncel gelişmeler dahilinde diğer belediyelerde nasıl bir durumun bizleri bekleyeceği de yanıt bulacaktır.