30 yaşının altında olan vatandaşlara 30.000 TL ödeme başladı. Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyada özellikle 30 yaşın altında olan ve acil ihtiyacı olan kişilere yapmış olduğu bu kampanya ile düşük faiz oranları ile kredi kullandıracak. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek 30.000 TL ödeme için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka kredi notuna göre onay alacaklar. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler qnb Finansbank kredi politikalarına göre işlem yapacak ve Bu bankanın yapmış olduğu kredi başvuru yöntemleri ile birlikte hemen sonuç alacaklar. Qnb Finansbank 30 bin TL'ye kadar yapmış olduğunuz başvurularda sizlere belirli şartlara uygun olursanız, Kredi haricinde ayrıca kredi kartı imkanı da sağlayacak. 

Başvuru nasıl yapılacak? 

Bu banka üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar kimlik numarasını 5030 numarasına göndererek veya bankanın resmi internet sitesine girip buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak oturdukları yerden ne kadar onay aldıklarını görebilir. 5030 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlerin değerlendirmesini kimlik numaranız üzerinden yapacak ve bu kimlik numarası üzerinden ne kadar onay aldığınız hakkında bilgileri mesaj ile sizlere gönderecektir. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında onay alırsanız hemen En yakın qnb Finansbank şubesine giderek Bu banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Banka ayrıca kendi bankası'nda hesabı olan kişiler için qnb mobil uygulaması üzerinden masrafsız gelir belgesiz imzasız ve düşük faiz oranları ile 30.000 TL kullandırıyor. Bunun için hesabınız aracılığı ile internet şifresi oluşturmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi oluşturmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya bankaların müşteri hizmetleri numarasını arayarak şifre oluşturabilirsiniz.

maasini-qnb-finansbanka-getiren-emekli-50000-tl-sartsiz-ve-belgesiz-odeme-alacak-son-dakika-1

İnternet bankacılığı üzerinden sadece kredi değil tüm bankacılık işlemlerinizi yapabildiğiniz gibi ayrıca kredi kartı ve kredili mevduat hesabı başvurusu da bu kanalı üzerinden yapabiliyorsunuz. Qnb Finansbank kişilerin kredi başvurusu yapmış olması durumunda onay verirken Kredi notuna göre faiz oranları uygulayan bankalardan birisidir. Eğer bu bankadan yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine gidebilir ve ayrıca borç kapatma kredisi kampanyaları ne katılarak diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı kapatarak tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.