Para ihtiyacı olan kişilere yapılan bu kampanyalarda TC kimlik numaranız üzerinden 3000 TL ile 6000 TL Ödeme alabileceksiniz. 3000 TL ile 6000 TL Ödeme almak isteyen kişiler, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda sadece kimliklerini vererek, gelir belgesiz, imzasız bu ödemeleri alabileceklerdir. 3000 TL ile 6000 TL Ödeme almak isteyenler, bankalardan başvuru yaptıktan sonra ne kadar onay alacaklarını ve ne kadar faiz oranları ile işlem yapacaklarını göreceklerdir. Kimlik numaranız ile yapacağınız başvuru sonrasında ihtiyacınız kadar destek ödemeleri yapılacaktır. 

3000 TL ile 6000 TL Ödeme İçin başvuru yapmak gerekiyor. TC vatandaşı olan ve 19 yaşından büyük olan herkes başvuru yapabilecektir. Birden fazla bankanın yaptığı bu kampanyalarda, sizlerde hemen sonuç alabileceksiniz. Uygun faizlerle verilecek bu ödemelerde 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceksiniz. 

Akbank'tan 3000 TL ile 6000 TL Ödeme Başvurusu Kolay Bir Şekilde Yapılıyor

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile birlikte 3000 TL ile 6000 TL Ödeme vereceğini duyurdu. Başvuru için bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca SMS ile başvuru imkanı sunan Akbank 3000 TL ile 6000 TL Ödeme için düşük faizli kredi kullandıracaktır. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Kredi TC Kimlik yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderebilir. Bu şekilde atılan mesaj sonrasında ilk taksiti 3 ay ertelemeli olan 3000 TL ile 6000 TL Ödeme için başvuruda bulunacaksınız. Mesajda olumlu yanıt alırsanız, hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank şubelerinden ve Akbank ATM'si üzerinden de 3000 TL ile 6000 TL Ödeme veriliyor. 

3000-tl-ile-6000-tl-odemeler-icin-son-dakika-duyuru-geldi-tc-kimlik-numaraniza-gore-yatiyor-kaci1

QNB Finansbank Hemen Sonuç Vereceğini Açıkladı...

QNB Finansbank üzerinden kredi kullanacak olan müşteriler belirtilen şartlara uygun olması durumunda hemen kredi kullanabilmeleri için SMS atmaları gerekiyor. T.c. kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında kredi başvurusu yapacak olan kişiler, emekli veya sigortalı olarak çalışan olması durumunda bireysel ihtiyaç kredisi onayı alabilecektir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girecek  TC kimlik numaranızı yazarak 5030'a gönderin. 5 ile 10 dakika arasında sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin hemen ne kadar olduğu mesaj ile bildirilecektir. Detayları QNB Finansbank resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz...