3000 TL ve 5000 TL Halkbank şartsız kredi vereceğini duyurdu

3000 TL ve 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere Halkbank tarafından yeni bir kampanya duyurusu geldi. 36 ay vadeli yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı.

Ekonomi 14.11.2021 - 20:42 14.11.2021 - 20:42 Vural Pars

Türkiye'nin en büyük bankalarından ve devlet bankası olan Halkbank yeni yapmış olduğu kredi kampanyasında gelir belgesiz olarak 3.000 TL ve 5.000 TL 2 Kredi paketi hazırladı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler eğer acil Para ihtiyacı olması durumunda Halkbank yapmış olduğu bu kampanyayı tavsiye ediyor. Özellikle bankada hesabı olan kişiler ve bankadan maaş olan kişilere düşük faiz oranları ile banka şubelerine gitmeden de hemen onay verileceği duyuruldu. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 3000 TL ve 5000 TL kredi paketlerine başvuru yapmak istiyorsa Halk bank'ın Kredi politikalarına uygun olması gerekiyor.

Belirlenen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 5000 TL ve 3000 TL ihtiyaç kredisi için başvurularını hem banka şubelerinden hem de bankanın resmi internet sitesi üzerinden istedikleri zaman yapabilecekler. Banka hesabı olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden Halkbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. 

Halkbank yapmış olduğu Bu kampanyada kredi notuna ve Banka kredi sicili ne bakarak kredi onayı verirken özellikle emekli olan müşteriler de gelir belgesiz emekli maaşları üzerinde yüksek limitli kredilerde vermektedir.

Başvuru nasıl yapılacak?

Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız bazı şartlara uygun olduğunuzu da düşünüyorsanız size en yakın Halkbank şubesine giderek kimliğinizi verip Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere ya 3000 TL ya da 5000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına sokacak hangi kredi onayı aldıysanız o krediyi banka şubesinden kullanabileceksiniz. 

halkbank1-shutterstock_16_9_1613543021-880x495-1

Halkbank üzerinden ayrıca mobil uygulamayı kullanan müşteriler masrafsız gelir belgesiz imzasız ve beklemeden ihtiyaç kredisini hemen mobil uygulama üzerinden kullanabilecek. Halkbank Mobil uygulamasını kullanmak istiyorsanız banka hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. 

Belirttiğimiz yöntemler diye kredi başvurusu yapamayan kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir ve kredi onayı alıp almadığını görebilirler. Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapacak olan kişiler belirtilen şartlara göre hemen sonucu kendi cep telefonu numarasına gelecektir. Detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız Halkbank'ın internet sitesine girebilir veya banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@