30000 40000 50000 TL Kredi Kampanyasında Rekor Başvuru! Son Dakika Bankalar Yarışı Kızıştı, Hemen Onay Verilecek

30000 40000 50000 TL Kredi Kampanyasında Rekor Başvuru! Son Dakika Bankalar Yarışı Kızıştı, Hemen Onay Verilecek. 30000 40000 50000 TL Kredi şartları belli oldu. Kimle onay alabilir? İşte detaylar...

Ekonomi 27.06.2021 - 09:33 27.06.2021 - 09:34 Vural Pars

Bankaların yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası, yeni bir rekora ulaştı. 30000 TL ile 40000 TL ve 50000 TL kredi almak isteyen kişiler için bankalar yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Sizlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, bankaların yapmış olduğu bu kredi kampanyalarına katılarak, hemen hesabınıza onaylanan tutar kadar krediyi atabiliyorsunuz. Ayrıca banka şubelerinden ve bankaya gitmeden de kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Ziraat Bankası Finansbank Denizbank ve Akbank üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bu dört bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasında yeni güncellemeler geldi. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirli şartları, eğer uygun olduklarını düşünüyorlarsa bu bankalardan istediklerinden bir tanesini seçerek kredi başvurusunu yapabilir ve acil nakit sıkıntısını giderebilir.

Pandemi döneminde vatandaşın yanında olan kamu bankası Ziraat Bankası ile birlikte özel bankalardan Finansbank Denizbank ve Akbank, yeni yapmış olduğu kredi kampanyası ile 50000 TL'ye kadar onay veriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu olarak verilecek bu kredileri sadece bireysel müşteriler kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin belirli banka politikalarına uygun olması durumunda kredi onayı alabilecekleri söylenmektedir. Ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin kredi notuna görede ek faiz oranları uygulanmaktadır. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu dört bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Şimdi sizlere haberimizde bu kredi kampanyasının detayları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, 50000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay almak istiyorlarsa banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgelerini yanında götürmeleri gerekiyor. Sigortalı olarak iş yerinde çalışan kişilerin enaz 6 aydır sigortalı olması gerekmektedir. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine taşıyarak, o banka üzerinden 50000 TL kredi kullanabiliyorlar. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde bankanın, sizler için yapmış olduğu bir diğer güzellik ise ilk taksit ödemesinde üç ay erteleme yapma imkanı sunmasıdır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra eğer 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız, müşteri temsilcisine bunu söylemeniz gerekmektedir. 3 ayı ertelemeli kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay yerine 33 ay vade ile kredi kullanırlar. 

Finansbank kredi başvurusu 

Finansbank'ta yeni yapmış olduğu bu kredi kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj atarak, Finansbank üzerinden 50000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaya yapılan kredi başvurusu sonrasında hemen sizlere sonucu verilecek ve kredi sonucu, onaylı olan kişiler bu krediyi banka şubelerinden sadece kimlikleriyle birlikte kullanabilecekler. Bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapabiliyorsunuz, Finansbank yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, kişilerin kredi notuna göre de düşük faiz oranlarıyla kredi kullandırmaktadır.

Denizbank kredi başvurusu

Denizbank üzerinden de almış olduğunuz ihtiyaç kredisini hızlı bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Denizbank üzerinden verilen bu kredilerden banka 50000 TL'ye kadar ilk taksit ödemesinde üç ayı, erteleme yapma imkanı, müşterilerine sunuyor. Bankanın en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan SMS Kredi başvuru yöntemiyle birlikte hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı, oturduğunuz yerden görebiliyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. Mesajı gönderdikten üç dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu, onaylı olan kişiler en yakın DenizBank şubesine giderek bu banka üzerinden kredisini kullanabilirler. Denizbank'ın resmi internet sitesinden ve Denizbank ATM'si üzerinden ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. 

Akbank kredi başvurusu 

30000 40000 50000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için yapmış olduğu 3 kredi paketini de Akbank internet sitesinde duyurdu. Özellikle kendi müşterisi olan kişilere banka uygun faiz oranlarıyla birlikte Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi verecek. Akbank Direkt üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka sizlere hızlı bir şekilde sonucu söyleyecektir. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi olması gerekmektedir. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusunda onay alırsanız, banka şubelerine gitmeden krediniz hesabınıza yatacaktır. 

kredi-40000

Akbank üzerinden ayrıca SMS ile de kredi başvurusu yapılıyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak, 44 25 numarasına gönderin. Mesajı gönderdikten 5 dakika sonra sizlere kredi sonucu, gelecek. Onaylanan kredinizin ne kadar olduğu mesajla gösterilecektir. 444 25 25 numarasını arayarak da Akbank'ın müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi başvurusu yapabilir, yaptığınız kredi başvurularının sorgulamasını buradan yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın kredi başvurusu yapacağınız bir diğer yöntemi ise bankanın kendi ATM'si üzerindendir.  Akbank ATM'sine giderek ihtiyaç kredisi başvurunuzu kartlı ve kartsız işlem seçenekleriyle yapabiliyorsunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@