Bankalarda Olan borçları için nakit kampanyada yana katılmak isteyen vatandaşlar en düşük faiz oranları ile işlem yapan bankalara bakarken ayrıca faizsiz kredi kullanabilecekleri bankaları da araştırmaktadırlar. Ziraat Bankası ülkemizde devlet bankası olmasından dolayı borç kapatma kredisi kullanmak isteyen kişilerin her zaman aklına gelen ilk bankalardan bir tanesi olmuştur. Ziraat Bankası üzerinden yapılan son kampanyada 30 bin TL'ye kadar faizsiz nakit kullanmak istiyorsanız bankanın katılım Bankası olan Ziraat katılım Bankası şubeleri üzerinden faizsiz destek kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat katılım bankası ülkemizde kamu katılım Bankası olarak hizmet veren ve İslami şartlara uygun olarak bankacılık hizmeti yapan bir bankadır. Ziraat katılım Bankası üzerinden yapacağınız tüm bankacılık işlemleri ve kullanmış olduğunuz Kredi ürünlerinde herhangi bir faiz işlemi uygulanmaz ve sizlere helal Kredi adıyla nakit kampanyası sağlanır. Ziraat katılım Bankası daha diğer bankalardaki gibi kendi politikalarına göre işlem yaparken faiz yerine uyguladıkları kar payı oranları oldukça düşük olarak sizlere sunuluyor. 

Ziraat katılım Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kimlikleriniz ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ucunu da 1 ve 3 iş günü arasında öğrenebilirsiniz. Ziraat katılım Bankası özellikle emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu faizsiz emekli kredisi kampanyasında emekli maaşını kendi bankası'na taşıyan kişilere 200 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de bankadaki borçlarını kapatması için borç transfer kredisi vermektedir. 

IMG_20211028_142854

Ziraat Bankası kampanyaları

Ziraat bankası ülkemizde kamu Bankası olarak hizmet vermektedir. Banka üzerinden yapılan kampanyalar da düşük faiz oranları ile sizlere hızlı bir şekilde işlem sunulur. Ziraat Bankası yapmış olduğu son dakika kampanyası ile birlikte 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara düşük faiz oranları ile kredi vereceğini açıkladı. Banka şubeleri üzerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler emekli çalışan ve devlet memuru olması durumunda bireysel olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecekler. Ziraat Bankası hesabınız var ise bankanın internet bankacılığı şifresini kullanarak Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve Acil ihtiyaçlarınız olduğu zaman ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.