31 Aralık Burç Yorumları. 31 Aralık 2019 Salı günlük burç ve astroloji yorumu. 31 Aralık Burç yorumları neler bekliyor. Günlük burç ve astroloji yorumu sizlerle. 31 Aralık Salı Burç yorumları sizlerle. 31 Aralık Burçları sizler için hazırladık. İşte 31 Aralık 2019 Salı Burç yorumları.31 Aralık Burç Yorumları31 Aralık burç yorumları astroloji uzmanları tarafından yapıldı. Peki, yılın son gününde burç yorumunuz neler söylüyor? 31 Aralık burç yorumlarına göre en şanslı burçlar hangileri olacak? Güneş Tutulması finans ve kariyer alanlarına nasıl etki edecek? 31 Aralık 2019 Salı Burç Yorumları2019’un son günü 31 Aralık gökyüzü açısından hareketli geçecek. 6 ay boyunca sürecek olan Güneş Tutulması, Oğlak burcunda gerçekleşti. Güneş Tutulması, şans ve bereketin gezegeni Jüpiter tarafından desteklendi. Ayrıca, Jüpiter ve Uranüs arasındaki etkileşimde sürüyor. Aşkın gezegeni Venüs, Kova burcundaki yolculuğunu sürdürüyor. Mars ise Akrep burcunda yer alıyor. Merakla takip edilen 31 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Ateş grubu burçları Koç, Aslan ve Yay burçları aşk ve para konularında desteklenecekleri bir hafta yaşıyorlar. Ocak ayının sonuna kadar en şanslı burç Koç olacak.Aslan burçları miras konularında şanslı olacak. Hiç beklemedikleri bir yerden ellerine para geçebilir. Lakin, lüks ihtiyaçlarını kısıtlamaları gerekiyor. Para biriktirmeye başlamak için doğru zamanda bulunuyorlar. Yay burçları seyahat konularına yoğunlaşabilir. Sosyal hayatlarında hareketli günler yaşamaya başlayacaklar. Çevrelerindeki insan sayısı artıyor. Fakat, ileride sorun yaşamamak için herkese güven duymamalısınız. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından da kariyer planlama dönemi başladı. Özellikle Oğlak burçları geleceğe yönelik adımlar atmaya başlayabilir. Evlilik konusu gündeme giriyor. Lakin, aceleci olmamakta fayda var.Zira, Ocak ayında yeni gelişmeler yaşanabilir. Başak burçları kariyerlerinde yükselişe geçiyor. Son aylarda yoğun bir çalışma temposu içerisine girmişlerdi. Emeklerinin karşılığını toplamaya başlıyorlar. Yengeç burçları içinde aydınlık günler nihayet geliyor. Aralık ayı boyunca zorlu sınavlara tabi oldular ve çok yoruldular. Hayat enerjileri düştü. Şimdi yeni yılla birlikte yeni bir sayfa açabilecekleri imkanlara kavuşuyorlar.KOÇ BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 


Bugün size karşı oluşan bir takım etkilere karşı durmayı başarmalısınız. Sizi eleştrip kırıcı yorumlar yapanlar olabilir. Eğer bunlara önceden hazırlıklı olursanız kızıp saldırganlaşmazsınız. Hatta eğer onları dikkatle dinlerseniz belki yararlanacak ve kendinizi geliştirebilecek bazı ipuçları yakalamanız bile mümkün olabilir.

 BOĞA BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

  

Bugün yeni bir başlangıç yapmak veya uzun süredir beklemekte olan bir şeyi harekete geçirmek için en uygun gün. Bunun için gerekli enerjiniz mevcut ve çevrenizdekiler bundan etkilenecekler. Sürprizlere açık olun, içsel uyarılarınızı dikkate alın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.İKİZLER BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 

Bugün sakin ve kararlı olma gününüz. Hiç bir spekülasyona ve hayale kulak asmadan, bildiğiniz ve güvendiğiniz değerler doğrultusunda hareket edin. Geleceği planlama yönünde yapacağınız en iyi şey de budur. Zor olayları çözmek için gereken dayanıklılığı size bu güven dolu davranışlarınız verecek. Bir noktaya dikkat edin, eğer karşılaştığınız olaylar sizi alışmadığınız bir biçimde davranmaya zorluyorsa bu durum belki de size farklı bir deneyim kazandırabilir.

 

YENGEÇ BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

  

Bugün şanslı bir gününüz. Girişeceğiniz işlerde başarılı olmayı bekleyebilirsiniz. Güç günleri geride bıraktıysanız artık yokuş aşağı hızla başarıya doğru koşacaksınız. Emek verdiğiniz işlerin sonucunda mükafat ve övgüler sizi bekliyor. zaferinizi kutlayın, onun tadını çıkarın ve bu mutluluğu başkaları ile de paylaşın.ASLAN BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Bugün parasal yönden bir kaybınız olabilir. Girişimlerinizde bu olumsuz etkiyi hesaba katmanız iyi olur. Belki sevgi ve yakınlık ihtiyacınız da had safhaya çıkabilir. Bu nedenle bir yetersizlik hissine kapılabilirsiniz. Yapmanız gereken, kararlı ve inançlı bir tutumla bu olumsuzlukları aşmaya çalışmak ve bu arada gereken sabrı göstermektir.BAŞAK BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

 

Bugün yine şans yüzünüze gülecek. Böyle bir fırsatı beklemiyor olabilirsiniz ama onunla karşılaşınca sakın elden kaçırmayın. Bu iyi bir iş teklifi ya da büyük bir para kazanma imkanı olabilir. başkalarının yardımlarını da değerlendirin. Bir ihtimalle bu şans maddi değil manevi bir ağırlık taşıyabilir. Her iki halde de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilmek için elinizdeki bütün imkanları kullanın.

 

TERAZİ BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

 

Bugün heyecan verici olaylarla karşılaşabilrisiniz. Pek de alışık olmadığınız yönde alacağınız bir karar size pek çok yeni fırsatlar yaratacak bir kapının açılmasını sağlayabilir. Özel hayatınızda bugün yaşayacağınız bir karşılaşma belki gelecekle ilgili planlarınızı yeniden yapmanızı gerektirebilir. İçinizin sesini dinleyin, onun özellikle de macera yönüyle size ilettiği mesajlara kulak verin. Belki sonuç hayal ettiğiniz gibi olmayabilir ama yine de bu yaşadıklarınız yanınıza kar kalacaktır.AKREP BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) Bugün dizleriniz titreyebilir. Bir değişiklik yapmak, alışılmadık bir adım atmak ya da yeni bir alana geçmek zorunda kalabilirsiniz. Heyecanlanmanız normal ama bu durum size geri bir adım attırmasın. Kararlarınızı değiştirmeyin, yolunuzda yürümeye devam edin. Belki size yardımcı olacak birini bulabilirsiniz.YAY BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 

Bugün son noktayı koyma günü. Sevdiğiniz ya da önem verdiğiniz bazı şeylerden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun. Belki de uzun süredir sizi sıkan, baskı altında tutan veya ezen bir süreci arkada bırakma şansını elde edeceksiniz. Aman bu sinirle sonradan çok pişman olacağınız girişimde bulunmayın.

 

OĞLAK BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün zekanızı ispat etme günü. Akılcı bir taktik izleyin. Zaten sizin daha iyi kanıtlarınız ve daha inandırıcı bir tavrınız var. Bu nedenle diğer insanları kendi istekleriniz doğrultusunda etkileyebilirsiniz. Karar alınması gerekn durumlarda bu etkinizi daha bir güvenle kullanmalısınız. Uzun süredir çözemediğiniz bir sorunu bugün karşınıza çıkacak bir uzmanın yardımıyla halledeceksiniz.

 

KOVA BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)Bugün herkese ve herşeye fazla güvenmeyin. Uyanık olun ve gerekmedikçe kendinizi dışa karşı fazla fazlaca açmayın. Eğer daha önce bu konuda bir takım olumsuzluklar yaşadıysanız daha da dikkatli olmanız önerilir. Bir reddedilme ya da direnç görme durumunda kaldıysanız ısrarcı olmayın ve başka bir zaman yeni bir girişimde bulunmayı planlayın.BALIK BURCU 31 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

 

Bugün çok dikkatli olun ve tedbiri hiç elden bırakmayın. Tutku ile sarıldığınız bazı şeyler sizi istediğiniz yolun tam tersine götürüyor. Buna dikkat edin. Aşırı bağlılıklar hayatın akışını engelliyor ve sizi bir kısır döngünün içine itiyor. Acaba içinizdeki korku duygusu mu sizi bu denli bağımlı olmaya sevk ediyor? Bugünü gerçek duygularınızın farkına varmaya ayırın.