31 Ekim tarihine kadar ödeme olacak: TC vatandaşları 33 bin TL alacak! Bu fırsatın kaçmayacağı açıklandı

QNB Finansbank, bireysel müşterilere yönelik yeni bir kredi kampanyası sunarak 33.000 TL'ye kadar nakit kredi fırsatı sunmaktadır. Bu kampanya, Ekim ayının sonuna kadar devam edecektir ve müşterilere cep telefonları üzerinden SMS ile kolay bir şekilde başvurma imkanı sunmaktadır. Başvurunuz, kimlik numaranız üzerinden değerlendirilecek ve onaylandığında size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Cep telefonu üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki adımları izleyebilirler:

  1. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gidin.

    Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
  2. Yeni bir mesaj oluşturun ve "KIMLIKNO" yazın. (Örnek: 12345678901)

  3. Oluşturduğunuz mesajı "50 30" numarasına gönderin.

Başvurunuz banka tarafından incelendikten sonra, kimlik numaranız üzerinden kredi onayınız değerlendirilecek ve sonucu size kısa mesaj yoluyla ileteceklerdir. Onay alındığında, kredi tutarını çekmek için banka şubelerine gitmeniz gerekmez. Onay alınan kredi tutarını kimliğinizle birlikte banka şubelerinden nakit olarak çekebilir veya varsa banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

QNB Finansbank'ın bu kampanyasından yararlanmak isteyen bireysel müşterilerin bankanın kredi şartlarına uymaları gerekmektedir. Kampanya 31 Ekim 2023 tarihine kadar geçerlidir. Başvurmadan önce kampanya şartlarını dikkatlice incelemeniz önemlidir. Bu kampanya, acil nakit ihtiyacı olan müşterilere pratik bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır.