31 Ekim'de Sona Eriyor! 100 TL Bonus Kazanma Fırsatından Herkes Yararlanabiliyor

Halkbank'tan müjde! Halkbank, market alışverişleri için yeni bir kampanya düzenledi.

Ekonomi 11.10.2021 - 14:07 11.10.2021 - 14:07 Berkay Keskin

Dev Kamu bankası İnternet sitesi üzerinden duyurduğu market kampanyasında müşterilerine 100 TL Bonus kazanma fırsatı sunuyor. Yeni kampanya ile Halkbank müşterileri yaptıkları alışverişlerde bonus lira kazanacak. Detaylar haberimizde sizlerle...

Halkbank, müşterilerini sevindiren bir kampanyaya daha imza attı. 31 Ekim tarihine kadar gerçekleştirilecek her 175 TL ve üzerindeki harcamalar için 10 Maxipuan kazanma fırsatı Halkbank müşterilerine sunuluyor. Kampanyaya yönelik ayrıntılar Halkbank resmi internet adresi üzerinden duyuruldu. 31 Ekim tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde Maxipuan lira kazanmanız mümkün. Kampanya 31 Ekim'de sona eriyor.

Halkbank Maxipuan Kampanyasını Duyurdu!

Halkbank resmi internet adresi aracılığıyla Maximum Mobil üzerinden Market Kampanyası'na katılım sağlayın, Ekim ayı boyunca Bankamatik Kart'ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek bir seferde gerçekleştireceğiniz 175 TL ve üzerinde ilk peşin market alışverişinizden sonra, farklı günler içerisinde yapacağınız 175 TL ve üzerinde her peşin harcamanız için 10 TL toplam da 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamak için Maximum Mobil'de "Kampanyalar" kategorisinden ilgili olan kampanyadaki "KATIL" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Katılımınızı kampanya dönemi içerisinde istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanıyor?

Kampanyaya dahil edilen kartlar ve işlemler şu şekildedir; Halkbank Maximum özelliği bulunan kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), Halkbank Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler, market sektörü içerisinde bulunan mağazaların sanal mağaza ya da mobil uygulamaları üzerinden yapılan harcamaları kampanyaya dahil olmaktadır.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler; Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve Maxipuan kart kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar, ürün iptal ya da iade işlemleri, Maximum Özellikli POS cihazı ile gerçekleştirilmeyen işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından gerçekleştirilecek harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeye alınmayacaktır.

MaxiPuan Hesaplara Ne Zaman Yüklenecek?

MaxiPuan'larınız 9 Kasım 2021 tarihinde en son kullanım sağladığınız karta yüklenecektir. MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 18 Kasım 2021 olarak belirlenmiştir. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanımı gerçekleştirilemeyecektir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazlı şekilde uygulanmaktadır. Bir müşteri bu MaxiPuan kampanyasından yalnızca bir defa faydalanabilecek ve maximum 100 TL MaxiPuan elde edebilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@