TOKİ evlerindeki uygun fiyat politikası dikkat çekti. Ev sahibi olmak isteyenler 3000 TL taksitle evlerinde oturma şansı elde ediyor. Peki TOKİ hangi şehirlerinde 2+1 ve 3+1 daireleri bu kadar uyguna satmakta? İşte uygun ödeme koşullarıyla sıfır evler...

TOKİ'nin kendi evinde oturmak isteyenlere sunduğu fırsat göz dolduruyor. Çünkü 3+1 dairelerin taksit fiyatları neredeyse 3000 TL olarak belirlendi. Bu da olumlu bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni kampanya ile Kastamonu, Gümüşhane, Denizli, Konya ve Siirt'te yer alan 2+1 ve 3+1 evler, her ay 3.000 TL'lik taksitlerle edinilebilecek.

PTT'den Emeklilere Büyük Kolaylık: 100 Bin TL Kredi Fırsatı! PTT'den Emeklilere Büyük Kolaylık: 100 Bin TL Kredi Fırsatı!

2000 TL Katılma Bedeli Var!

Kampanyaya katılmak isteyenlerin ilk adım olarak 2.000 TL'lik bir katılım bedelini Ziraat Bankası üzerinden yatırmaları gerekiyor. Sonrasında ise TOKİ'nin resmi web sitesi üzerinden ilgili başvuru formunun doldurulması gerekmekte. Kampanyanın son başvuru tarihi 5 Ekim olarak belirlendi. Konutların sahipleri ise yapılacak olan kura yöntemi ile belirlenecek. Şansı yaver gitmeyen katılımcılar için ise yatırdıkları katılım bedeli iade edilecektir.

3+1 Daire Aylık 3000 TL!

3+1'e kadar çıkan dairelerin aylık taksit bedeli ortalama 3000 TL olarak belirlendi. Elbette her şehirde bu kampanyaya rastlamak mümkün değil. Yine de Denizli ve Konya başta olmak üzere birkaç şehirde kampanyalı dairelerden uygun fiyatlar ve taksitler aracılığıyla faydalanmanız mümkün.
Konut uzmanlarından gelen önerilere göre, kampanyaya dahil olan konutların konumları, ulaşım olanakları ve teknik özellikleri hakkında detaylı bir inceleme yapmak faydalı olacaktır. TOKİ'nin sunduğu bu fırsattan faydalanmak isteyenlerin, belirlenen süre içerisinde harekete geçmeleri önemli bir not olarak ekleniyor.