31 Mart TOKİ Tekirdağ Çorlu kura çekiliş sonucu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. TOKİ Nusratiye mahallesi konut kura çekilişi bugün noter huzurunda gerçekleştirildi. İşte TOKİ kura çekilişi kazanan yedek asıl isim listesi!

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki Nusratiye mahallesinde TOKİ doğrultusundan 515 adet konut ve 20 adet dükkan satışa sunuldu. Başvuruları 21-25 Mart tarihlerinde alınan TOKİ Tekirdağ Çorlu konut satışları amacıyla kura günü geldi çattı. Bugün noter huzurunda canlı yayında kura çekilişi gerçekleştirildi. İşte TOKİ kura çekilişi kazanan yedek asıl isim listesi!

31 Mart TOKİ Tekirdağ Çorlu kura çekiliş sonucu!

TOKİ Çorlu'da alt ve orta gelir grubu amacıyla 2+1 ve 3+1 evler 21- 25 Mart tarihlerinde satışa sunuldu. Başvuruların tamamlanmasıyla eş güdümlü gözler kura çekilişine çevrildi. Çekiliş 31 Mart 2022 tarihinde canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirilecek. Çekilişi Youtube sayfasından canlı izleyebilirsiniz. Çekiliş https://www.youtube.com/c/TokiKurumsal linki üzerinden yayınlandı. 

Nusratiye TOKİ kura çekilişi kazanan yedek asıl isim listesi!

Sonuçlar açıklandığında, isim listesi yayımlandığında haberimizde bütün listeye yer verilecektir. Sıcak ilerlemeler amacıyla takipte kalınız.

TOKİ KONYA KURA ÇEKİLİŞİ İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ kura çekilişi nasıl yapılır?

1- Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınacak, fakat bu bireylerin konutları öncelikli olarak kura ile belirlenecektir.

2- Engelli vatandaşlarımıza konut adedinin yüzde 5’i kadar kontenjan ayrılacak ve hak sahipleri kura ile belirlenecektir. Kura neticesi bu kategoriden hak sahibi olamayan müracaat sahipleri başka alıcılar kategorisindeki müracaat sahipleri ile eş güdümlü yine kuraya tabi tutulacaktır.

3- Emekli vatandaşlarımıza konut adedinin yüzde 25’i kadar kontenjan ayrılacak ve hak sahipleri kura ile belirlenecektir. Kura neticesi bu kategoriden hak sahibi olamayan müracaat sahipleri başka alıcılar kategorisindeki müracaat sahipleri ile eş güdümlü yine kuraya tabi tutulacaktır.

4- Diğer müracaat sahipleri, İdaremiz genel uygulamalarında bulunduğu üzere müracaat sayısına göre gerektiği takdirde kura ile belirlenecektir.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!