32 yaşından büyük olanlara müjdeler müjdesi geldi. Anında var olan hesabınıza 15.550 TL ödeme yatıyor! Açıklama da dikkat çeken detay! son dakika haberi olarak hesaplara ödemeler başladı. İşte son dakika haberi...

32 yaşından büyük olan vatandaşlar, nakit gereksinimleri olması halinde özel bankalar bağlamında alabilecekleri 15.550 TL ödemeler yarın itibariyle hesaplara yatmaya başladı. Nakit ihtiyacınızın olması halinde, Garanti Bankası, İNG ve TEB Bak'tan tarafından belirlenen bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, 15.550 TL'ye kadar süratli bir şekilde banka üzerinden ödeme alabiliyor. 3 özel banka doğrultusundan başlatılan bu kampanyada, sizlere 3 sene vadeye kadar prosedür yapılacak ve kredi onayı almanız halinde süratli bir şekilde hesabınıza ödemeler, yatacak. 

Garanti Bankası üzerinden 15.550 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ülkemizin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası bağlamında 15.550 TL ödeme alabilmek isteyen yurttaşların en yakın banka şubesine, kimlikleri ve gelir belgesiyle eş güdümlü giderek başvurularını gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması halinde süratli bir şekilde banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar 90 gün ertelemeli olan bu kredilerde en düşük faiz oranlarından yararlanmaktadırlar. 32 yaşından büyük olan bireylerin sigortalı olarak çalışıyor olması ya da emekli olması halinde kredi alabileceğini söyleyebiliriz. 

Gözden kaçırmayın

Ve Dolar 22 Liradan İşlem Görüyor! "Dolar Gördüğü Yeri Unutmaz" Demişlerdi... Ve Dolar 22 Liradan İşlem Görüyor! "Dolar Gördüğü Yeri Unutmaz" Demişlerdi...

İNG BANK, TC kimlik numarası üzerinden 15.550 TL ödeme yapıyor!

İNG BANK üzerinden 15.550 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar 3 sene vadeye kadar 90 gün ertelemeli olarak kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlara 3 dakika içinde kredi neticelerini öğrenebilecekleri kredi kampanyasını kimlik numarası üzerinden vermektedir. İNG BANK bireysel yani tüketici kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar, bankanın mobil uygulamasını kullanarak şubelere gitmeden de süratli bir şekilde nakit kredi onayı alabiliyor. Bu işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şubesine gitmeden internet bankacılığı parolası alabilir ve bu şekilde kredi müracaatında bulunabilirsiniz. İNG BANK şubelerinden ve İNG BANK'ın müşteri hizmetleri numarası üzerinden de nakit kredi müracaatı yapmanız mümkündür. 

TEB BANK 13500 TL ödemeyi yalnızca mobil program üzerinden verecek!

TEB BANK, tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka hesapları olması durumunda, şubelere gitmeden anında bu bankanın mobil programsına girerek internet bankacılığı kredisi adı altında gelir belgesiz, düşük faizli ve masrafsız kredi kullanabilir. TEB BANK şubelerinden ve TEB BANK'ın resmi internet sitesi üzerinden de alacağınız internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü süratli bir şekilde kredi onayını alabilirsiniz.