Erdoğan'ın duyurduğu 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi ne demek? 320 milyar metreküp doğalgaz çok büyük bir kaynağın sadece bir parçası olduğunu dile getirdi. En kısa zamanda devamının geleceğini açıkladı.

Erdoğan'ın duyurduğu 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi ne demek? 320 milyar metreküp doğalgaz çok büyük bir kaynağın sadece bir parçası olduğunu dile getirdi. En kısa zamanda devamının geleceğini açıkladı.Erdoğan açıkladı! Dahası da var!

Gözden kaçırmayın

En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı? En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı?


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu ilk kuyuda bulunan rezerv çok büyük bir keşfin bir parçası, bulgular bunu gösteriyor. İnşallah devamı gelecek açıklaması ikinci bir müjde olarak duyurdu. Hedefimiz 2023 yılında Karadneiz Gazını milletimizin kullanıma sunacak dendi.Akdeniz'den müjde var!Şu an da bakımda olan Kanuni, yıl sonunda devreye girmesiyle Akdeniz'de faliyetlere hız verecek olduğunu duyuran Erdoğan, "Her arayan bulamaz, bulanlar arayanlardır" diyerek Karadeniz'de Doğalgaz aramaya devam edeceğini duyurdu.Diğer ülkelerde aramalar çoğalacak!Ülkemizin enerji meselesini kökten çözeceğiz diyen Erdoğan Sakarya Gaz Sahası müjdesini duyurarak, "Erdoğan, Karadeniz'de Tuna-1 ismi verilen alanda 320 milyar m3'lük doğalgaz rezervi" ne olduğu merak ediliyor.