Büyük kampanya yapıldı ve ayçiçek yağı fiyatları düştü. Güncel olarak 5 litre ayçiçek yağı ucuza satılıyor. Zincir marketten gelen duyuruda sıvıyağ satın alacaklar için litre başı 35 TL'ye düşen fiyatlandırma uygulanıyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Ayçiçek yağının üretim zorlukları nedeniyle yakın zamanda fiyatının artabileceği konuşuluyor. Son gelişmelere göre, bu ürüne beklenenden daha büyük bir fiyat artışı gelebilir. Migros ise bu dönemde Ayçiçek yağında yaptığı indirimle tüketicilerin ilgisini çekiyor. İşte bu konudaki son bilgiler...

Ayçiçek Yağı İyice Pahalandı!

Bu yılın başında yaşanan kuraklık ve ardından gelen sel felaketi, Ayçiçek yağı üretimini olumsuz etkiledi. Bu olumsuzluklar fiyatlara da yansıması bekleniyor. Ayçiçek yağı, bu yıl içinde birkaç kez fiyat artışı gördü ve bazen stoklama eğilimini engellemek için sınırlı miktarda satıldı. Ancak Migros'un fiyat indirimiyle, tüketicilere ekonomik bir seçenek sunulmuş oldu.

Market Fiyatları Düşürdüğünü Açıkladı

Migros'un Ayçiçek yağına uyguladığı indirim, müşteriler tarafından büyük ilgi gördü. Migros, Abalı marka Ayçiçek Yağını 45,90 TL yerine 38,90 TL'ye satışa sunarak birçok müşterinin marketine yönelmesine sebep oldu.